Ujawniła swój prawdziwy wiek. Internauci w szoku. "Oglądam to i robię notatki"

Kelly Lavallie znana jest na TikToku z nietypowych porad, dotyczących "udanego starzenia się". Podkreśla, że nie chodzi o to, aby zatrzymać czas i zapobiegać naturalnie zachodzącym procesom, ale by dbać o siebie i czuć się dobrze we własnej skórze. W jednym z nagrań influencerka postanowiła ujawnić, ile naprawdę ma lat. Internauci byli zszokowani jej wiekiem.
Zobacz wideo Zobacz wideo: "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Kellie Lavallie opublikowała nagranie, w którym zwraca się do swoich obserwatorek, jednocześnie układając sobie fryzurę lokówką. Tiktokerka radzi m.in., aby "nie utknąć w modzie z fryzurą, która wyglądała na tobie dobrze 30 lat temu".

Dodaje też, że sama nie korzysta z botoksu i udziela wskazówek, jak radzić sobie z komentarzami młodzieży na temat stroju i wyglądu. Tłumaczy, że warto im "zaufać", ponieważ mają wyczucie stylu i mody, a ich intencje zazwyczaj są szczere w przypadku, gdy krytycznie komentują czyjąś stylizację.

Wiem, że są wredni, ale zwykle mają rację. I myślę, że dotyczy to również wnętrza. Nie tkwij w tym, jak postrzegasz siebie lub co myślisz, że możesz zrobić

- mówi tiktokerka.

Influencerka słynie w sieci z różnych niekonwencjonalnych porad dla kobiet dojrzałych. We wspomnianym wideo dodaje: - "Nie poddawaj się i nie decyduj się na bycie starym zgredem. To nie jest związane z wiekiem, możesz nim być, kiedy będziesz miał 40 lat".

W tym samym materiale opublikowanym na TikToku, Kellie zdradza też, że ma 51 lat. Nie umknęło to uwadze jej obserwatorów, którzy dali wyraz swojemu zaskoczeniu w komentarzach pod filmem.

Internauci zszokowani wiekiem tiktokerki. "Myślałam, że masz 30 lat"

We wpisach pod jej filmem przeczytać możemy m.in.:

Uwielbiam to! 'Udane starzenie się' zamiast 'przeciwdziałanie starzeniu' - napisał jeden z internautów
Ja, szesnastolatka, oglądam to i robię notatki
Tak! Moja mama zawsze powtarza, że ludzie utknęli w dekadzie, w której czuli się najlepiej
 Masz 51 lat?!
Myślałam, że masz 30 lat
Nie wyglądasz nawet na blisko 50-tki!
Kiedy powiedziałaś '51', byłam pod wrażeniem
Pięknie powiedziane!
Twoja skóra wygląda fantastycznie
To jest naprawdę dobra rada
Więcej o: