Chciała wyglądać 10 lat młodziej. Poddała się metamorfozie. "Nie, to jest niemożliwe"

"10 lat młodsza w 10 dni" to program Mai Sablewskiej, w którym znana stylistka pomaga kobietom odmienić swój wygląd. Uczestniczką jednego z odcinków była 34-letnia Renata, której sporym kompleksem były zniszczone po ciąży zęby. Jak wygląda po metamorfozie?

Więcej metamorfoz znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Jak pielęgnować fryzurę afro lub loki?

Emitowany na kanale "Polsat Cafe" program "10 lat młodsza w 10 dni" cieszy się sporą popularnością wśród widzek. Prowadząca go Maja Sablewska pomaga kobietom przejść wymarzoną metamorfozę. Choć zdaniem widzów nie wszystkie przemiany pokazywane w programie można uznać za udane, jedna z ostatnich zrobiła na internautkach piorunujące wrażenie. Tym razem Maja Sablewska wraz z ekspertami zadbała o wygląd 34-letniej Renaty. 

"Jest to powyżej moich oczekiwań". Spektakularna przemiana 34-letniej Renaty

Zanim wzięła udział w programie, Renata była postrzegana jako starsza niż jest w rzeczywistości. 34-latka poddana została leczeniu stomatologicznemu, a jej fryzurą, makijażem i stylizacją zajęła się Maja Sablewska wraz ze swoją ekipą. To, co Renata zobaczyła w lustrze po metamorfozie przeszło jej najśmielsze oczekiwania. - Nie, to jest niemożliwe. Renatka, to ty? Wow, serce mi wyskoczy (...) - powiedziała zaskoczona Maja Sablewska. - Ale jest pięknie (...) Wyglądam no jak laleczka - mówiła uczestniczka widząc się w lustrze. - Przypuszczałaś, że możesz tak wyglądać? - zapytała ją Maja Sablewska. - Tak naprawdę nie. Jest to naprawdę powyżej moich oczekiwań - odpowiedziała wzruszona Renata. 

Pod udostępnionym na Facebooku wideo pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek. Jedynym elementem, który nie do końca przypadł niektórym do gustu, była sukienka:

Pani jest śliczna. Suknia tragedia
Piękne włosy i twarz naprawdę wow
Twarz i włosy super, ale ta sukienka
Najważniejsze, że twarz piękna i zęby zrobione. Na pewno sama ubierze się lepiej i będzie ok
To chyba najbrzydsza sukienka jaką widziałam...
Twarz ładna, ale suknia jakiś koszmar... Nie podkreśla niczego
Sukienka mało ważna. Jej uśmiech teraz to największa ozdoba
Pięknie zmieniona buzia. Doskonała praca stomatologa, brawo. Spektakularna zmiana

- czytamy.

Więcej o: