Wpadki modowe 2022 roku. Od skąpych szortów Kristen Stewart po słynną zbroję Małgorzaty Rozenek-Majdan

Nawet największym ikonom mody zdarza się popełnić modową wpadkę. W tym roku zarówno w Hollywood, jak i w Opolu mogliśmy oglądać nietrafione stylizacje. Przypominamy pięć z nich.

Rok 2022 dobiega już końca. Z tej okazji przyjrzałyśmy się najgłośniejszym stylizacjom z ostatnich dwunastu miesięcy. Te gwiazdy wywołały swoimi kreacjami sporo kontrowersji. Nie wszystkim przypadły one do gustu. 

Modowe wpadki gwiazd. Kreacja Kristen Stewart 

W tym roku krytykowana była m.in. kreacja Kristen Stewart z rozdania Oscarów. Na prestiżowej ceremonii aktorka pojawiła się w skąpych szortach. Dobrała do niej białą koszulę, jednak zapięła tylko ostatni guzik. Gwiazda uzupełniła całość czarną marynarką i szpilkami. Wielu internautów uznało, że stylizacja nie jest odpowiednio dobrana do okazji. Czerwony dywan to nie miejsce na krótkie szorty. 

 

Te gwiazdy nie popisały się kreacją. Billie Eillish nie zachwyciła 

Internautów podzieliła również stylizacja Billie Eilish z rozdania nagród Grammy. Artystka pojawiła się na nim w krótkich, czarnych szortach, luźnym T-shircie i asymetrycznej sukience. Stylizację uzupełniła obszernym płaszczem. Kołnierz i klapy znajdowały się jednak w miejscu dekoltu. Część internautów orzekała, że nie jest to odpowiednia kreacja na czerwony dywan, a płaszcz wygląda dziwacznie.

 

Nietrafione kreacje gwiazd. Kourtney Kardashian niczym w bandażu 

Kreacje sióstr Kardashian i Jenner zazwyczaj zwracają na siebie uwagę. Celebrytki lubią wyróżnić się z tłumu podczas najważniejszych imprez. Podczas tegorocznej MET Gali Kourtney Kardashian zaliczyła jednak modową wpadkę. Celebrytka pojawiła się na wydarzeniu w krótkiej koszuli, do której dobrała spódnicę z łączonych materiałów. Jej góra przypominała bandaże, zaś asymetryczny dół wyglądał na niedokończony. Pojawiły się komentarze, że kreacja nie jest dopasowana do tematu gali, a spódnica nie prezentuje się najlepiej. 

 

Modowe wpadki gwiazd. Słynna zbroja Małgorzaty Rozenek-Majdan 

Wpadek modowych nie zabrakło również wśród polskich gwiazd. Głośnym echem odbiła się kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan, w której celebrytka pojawiła się na Balu Fundacji TVN. Gwiazda była porównywana m.in. do Kleopatry czy wojowniczej księżniczki Xeny. Wielu internautów uznało sukienkę za kiczowatą, a wręcz komiczną. Byli oczywiście też tacy, którym kreacja się spodobała. 

 

Nietrafione stylizacje gwiazd. Halina Mlynkova przesadziła z kreacją 

Wiele emocji wzbudziła również suknia, w której Halina Mlynkova wystąpiła w Opolu. Wokalistka zdecydowała się na czerwoną kreację z plisowanym żabotem i obszernymi rękawami. Uwagę zwracał przede wszystkim wysoki, okrągły kołnierz. Całość na pewno prezentowała się bardzo oryginalnie, jednak według niektórych zbyt pretensjonalnie. 

 

Moda kocha różnorodność, więc trzeba pamiętać, że to co dla jednych będzie modową wpadką, dla innych może być świetnie dobraną i oryginalą stylizacją. W powyższym zestawieniu przywołałyśmy stylizacje z 2022 roku, które wzbudziły kontrowersje i były krytykowane przez internautów. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: