Kelnerka pokazała, jak ubiera się do pracy. "Znów zwrócą mi uwagę". Przesada?

Niektóre zawody ściśle związane są z określonymi wymaganiami dotyczącymi stroju. Złamanie obowiązujących zasad może grozić m.in. upomnieniem od pracodawcy. Przekonała się o tym pracująca w restauracji Kylie. Nie chodziło jednak o krótką sukienkę, a... rodzaj butów!

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia stare stylizacje. "Pierwszy i ostatni raz miałam tę torebkę, chociaż kosztowała fortunę"

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Dużą popularnością cieszą się również profile osób chętnie dzielą się w sieci swoimi historiami i wybranymi momentami z życia. 

Pokazała, jak ubiera się do pracy. "Po raz piąty w tym tygodniu zostanie wytknięty mi nieodpowiedni strój" 

Kylie Hedges to jedna z użytkowniczek TikToka, która na co dzień pracuje jako kelnerka w jednej z amerykańskich restauracji. Jej profil obserwuje aktualnie ponad 38 tys. internautek oraz internautów, z którymi kobieta dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia, opowiada o zabawnych sytuacjach, które ją spotkały, a także uczy, jak zwiększać poczucie własnej wartości.

Kylie nie ukrywa, że żyje na własnych zasadach i sprzeciwia się nawet niektórym zasadom obowiązującym w jej pracy. Jakiś czas temu kobieta udostępniła na swoim profilu nagranie z przygotowań do pracy. Widzimy na nim, jak kobieta zakłada krótką sukienkę i sandałki na obcasie. - Jestem na dobrej drodze, by po raz piąty w tym tygodniu został mi wytknięty w pracy nieodpowiedni strój - napisała na udostępnionym filmiku. Nie chodziło jednak o sukienkę, a o buty.

Każą ci nosić szpilki?

- zapytała jedna z osób.

Nie, po prostu takie wolę. Ale jeśli zakładamy takie z otwartymi palcami, dostajemy naganę

- odpowiedziała.

Pod postem pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów. Jedni byli bardzo zaskoczeni, a niektórzy przyznali rację jej pracodawcy:

Gdzie pracujesz, że upomną cię za to?
Tylko buty z zakrytymi palcami!
Jest jak jest

- czytamy.

Więcej o: