W sylwestrową noc dwie rzeczy warto mieć przy sobie. W 2023 roku zagwarantują bogactwo

Jak pomóc szczęściu w nadchodzącym roku? Przesądy sylwestrowe mają za zadanie zapewnić nam dobrobyt i lepszą przyszłość w nowym roku. Istnieje kilka sylwestrowych przesądów, ale dwa z nich mają zagwarantować nam bogactwo i powodzenie.

Nie wszyscy wierzą w przesądy. Istnieje jednak grupa osób, która zapobiegliwie woli spełnić kilka przesądów, aby nie ściągać na siebie nieszczęścia w nadchodzącym roku. Jakie sylwestrowe przesądy istnieją w Polsce? Dwa z nich mają za zadanie zapewnić nam bogactwo w nowym roku.

Poniżej przedstawiamy, co warto zrobić podczas sylwestrowej nocy, jednak pamiętajmy, że przesądy powinniśmy traktować z przymrużeniem oka. 

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Jak pielęgnować fryzurę afro lub loki?

Emilian KamińskiKim była matka Emiliana Kamińskiego? Wychowała dwie gwiazdy ekranu

Jaki sylwester taki cały rok. Sylwestrowe przesądy

Sylwestrowe przesądy dotyczą zapewnieniu sobie szczęścia i dobrobytu w nadchodzącym roku. Odnoszą się do sfery miłości, bogactwa i dostatku. Wiele osób woli ich przestrzegać, aby nie kusić losu i sprawić, aby nowy rok był lepszy od poprzedniego. Jakie funkcjonują w Polsce?

  • Nie zamiataj i nie sprzątaj w sylwestra, aby nie wymieść z domu szczęścia.
  • Kobiety stanu wolnego powinny wsypać do buta kilka ziarenek maku, aby zapewnić sobie adoratorów.
  • Noworoczne życzenia warto spisać na kartce, następnie ją spalić, a popiół wsypać do kieliszka szampana i wypić o północy. Marzenia zapisane na kartce mają się spełnić w nadchodzących 12 miesiącach.
  • 12 rodzynek zjadanych co minutę przed wybiciem północy ma za zadanie spełnić nasze życzenia. Ostatnia rodzynka powinna być zjedzona równo o 24:00.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka narzeka na inflację. Ujawniła, ile wzrosła jej rata kredytu

Przesądy sylwestrowe. Jak zapewnić sobie powodzenie finansowe?

Przesądy sylwestrowe obejmują również sferę finansową. Te dwie rzeczy warto mieć przy sobie w ostatnią noc w roku, ponieważ mają nam zapewnić bogactwo w nowym roku.

  • W sylwestrową noc warto mieć przy sobie łuskę karpia ze stołu wigilijnego. Ma ona zapewnić nam dostatek pieniędzy w nadchodzącym roku.
  • Według przesądu w sylwestra powinniśmy mieć w portfelu banknot, aby nie wejść w nowy rok z pustym portfelem. Ten przesąd ma zagwarantować nam pełny portfel przez cały przyszły rok.
Więcej o: