W sylwestrową noc dwie rzeczy warto mieć przy sobie. W 2023 roku zagwarantują bogactwo

Jak pomóc szczęściu w nadchodzącym roku? Przesądy sylwestrowe mają za zadanie zapewnić nam dobrobyt i lepszą przyszłość w nowym roku. Istnieje kilka sylwestrowych przesądów, ale dwa z nich mają zagwarantować nam bogactwo i powodzenie.

Nie wszyscy wierzą w przesądy. Istnieje jednak grupa osób, która zapobiegliwie woli spełnić kilka przesądów, aby nie ściągać na siebie nieszczęścia w nadchodzącym roku. Jakie sylwestrowe przesądy istnieją w Polsce? Dwa z nich mają za zadanie zapewnić nam bogactwo w nowym roku.

Poniżej przedstawiamy, co warto zrobić podczas sylwestrowej nocy, jednak pamiętajmy, że przesądy powinniśmy traktować z przymrużeniem oka. 

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Jak pielęgnować fryzurę afro lub loki?

Jaki sylwester taki cały rok. Sylwestrowe przesądy

Sylwestrowe przesądy dotyczą zapewnieniu sobie szczęścia i dobrobytu w nadchodzącym roku. Odnoszą się do sfery miłości, bogactwa i dostatku. Wiele osób woli ich przestrzegać, aby nie kusić losu i sprawić, aby nowy rok był lepszy od poprzedniego. Jakie funkcjonują w Polsce?

  • Nie zamiataj i nie sprzątaj w sylwestra, aby nie wymieść z domu szczęścia.
  • Kobiety stanu wolnego powinny wsypać do buta kilka ziarenek maku, aby zapewnić sobie adoratorów.
  • Noworoczne życzenia warto spisać na kartce, następnie ją spalić, a popiół wsypać do kieliszka szampana i wypić o północy. Marzenia zapisane na kartce mają się spełnić w nadchodzących 12 miesiącach.
  • 12 rodzynek zjadanych co minutę przed wybiciem północy ma za zadanie spełnić nasze życzenia. Ostatnia rodzynka powinna być zjedzona równo o 24:00.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przesądy sylwestrowe. Jak zapewnić sobie powodzenie finansowe?

Przesądy sylwestrowe obejmują również sferę finansową. Te dwie rzeczy warto mieć przy sobie w ostatnią noc w roku, ponieważ mają nam zapewnić bogactwo w nowym roku.

  • W sylwestrową noc warto mieć przy sobie łuskę karpia ze stołu wigilijnego. Ma ona zapewnić nam dostatek pieniędzy w nadchodzącym roku.
  • Według przesądu w sylwestra powinniśmy mieć w portfelu banknot, aby nie wejść w nowy rok z pustym portfelem. Ten przesąd ma zagwarantować nam pełny portfel przez cały przyszły rok.
Więcej o: