Cleo w szczerym wyznaniu odkryła gorzki smak sławy. "Już tego nie odwrócę"

Cleo udzieliła niedawno wywiadu, w którym podsumowała miniony rok. Wokalistka przyznała, że odkryła ciemną stronę sławy. Wiele lat poświęcała się karierze, przez co ucierpiały jej relacje z bliskimi.

Cleo podsumowała 2022 rok. Otwarcie przyznała, że popełniła błąd, poświęcając całą swoją uwagę karierze. Wyciągnęła wnioski i postanowiła zmienić podejście. Rodzina jest dla niej bardzo ważna, a przez ciągły pęd i nowe projekty zaniedbała relacje z najbliższymi.

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Jak pielęgnować fryzurę afro lub loki?

Emilia KrakowskaEmilia Krakowska zakochała się w koledze ze studiów. Dzieli ich 18000 km

Cleo nie zwalnia tempa. Od wielu lat gości na listach przebojów

Cleo zyskała sławę, dzięki współpracy z Donatanem. Ich wspólny utwór "My Słowianie" pojawił się w serwisie YouTube w 2013 roku i do dziś zebrał 83 mln wyświetleń. Od tamtej pory Cleo nie zwalnia tempa. Jest bardzo aktywna zawodowo i wciąż zaskakuje fanów nowymi projektami. Wokalistka zaśpiewała na tegorocznej imprezie sylwestrowej Polsatu. W rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik Cleo przyznała, że sława ma również ciemną stronę. – Ostatnio wzięło mnie na takie przemyślenia. Straciłam sporo czasu dla moich bliskich i ja tego nie odwrócę. Przyjeżdżam do rodziców i widzę, że wszyscy stajemy się starsi, gdzieś nam czas ucieka i to jest koszt tego wszystkiego.

Joanna SurowieckaWyszła z domu i nigdy nie wróciła. Morderca wpadł po latach

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Cleo chce więcej czasu poświęcać rodzinie. Nie każdy wie, że wokalistka ma brata bliźniaka

Wokalistka postanowiła wprowadzić w życiu zmiany i spędzać więcej czasu z bliskimi. – Plan naprawczy jest taki, że mam zamiar spędzać z rodzicami i moim bratem bliźniakiem więcej czasu. Więcej czasu im poświęcać.

Niewiele osób wie, że Cleo ma brata bliźniaka, z którym łączy ją szczególna więź

Dzisiaj Światowy Dzień Bliźniaków. Mój Brat ten po lewej zbija Wam piąteczkę i dziękuje Wam za życzenia zdrowia. Ja po prawej ziewam co prawda, ale wyglądam, jakbym śpiewała już od kołyski. Cudownie jest mieć Brata Bliźniaka - spotykasz Go pod sercem Mamy i zostaje Twoim Przyjacielem na całe życie.
 
Więcej o: