Cleo w szczerym wyznaniu odkryła gorzki smak sławy. "Już tego nie odwrócę"

Cleo udzieliła niedawno wywiadu, w którym podsumowała miniony rok. Wokalistka przyznała, że odkryła ciemną stronę sławy. Wiele lat poświęcała się karierze, przez co ucierpiały jej relacje z bliskimi.

Cleo podsumowała 2022 rok. Otwarcie przyznała, że popełniła błąd, poświęcając całą swoją uwagę karierze. Wyciągnęła wnioski i postanowiła zmienić podejście. Rodzina jest dla niej bardzo ważna, a przez ciągły pęd i nowe projekty zaniedbała relacje z najbliższymi.

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Jak pielęgnować fryzurę afro lub loki?

Cleo nie zwalnia tempa. Od wielu lat gości na listach przebojów

Cleo zyskała sławę, dzięki współpracy z Donatanem. Ich wspólny utwór "My Słowianie" pojawił się w serwisie YouTube w 2013 roku i do dziś zebrał 83 mln wyświetleń. Od tamtej pory Cleo nie zwalnia tempa. Jest bardzo aktywna zawodowo i wciąż zaskakuje fanów nowymi projektami. Wokalistka zaśpiewała na tegorocznej imprezie sylwestrowej Polsatu. W rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik Cleo przyznała, że sława ma również ciemną stronę. – Ostatnio wzięło mnie na takie przemyślenia. Straciłam sporo czasu dla moich bliskich i ja tego nie odwrócę. Przyjeżdżam do rodziców i widzę, że wszyscy stajemy się starsi, gdzieś nam czas ucieka i to jest koszt tego wszystkiego.

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Cleo chce więcej czasu poświęcać rodzinie. Nie każdy wie, że wokalistka ma brata bliźniaka

Wokalistka postanowiła wprowadzić w życiu zmiany i spędzać więcej czasu z bliskimi. – Plan naprawczy jest taki, że mam zamiar spędzać z rodzicami i moim bratem bliźniakiem więcej czasu. Więcej czasu im poświęcać.

Niewiele osób wie, że Cleo ma brata bliźniaka, z którym łączy ją szczególna więź

Dzisiaj Światowy Dzień Bliźniaków. Mój Brat ten po lewej zbija Wam piąteczkę i dziękuje Wam za życzenia zdrowia. Ja po prawej ziewam co prawda, ale wyglądam, jakbym śpiewała już od kołyski. Cudownie jest mieć Brata Bliźniaka - spotykasz Go pod sercem Mamy i zostaje Twoim Przyjacielem na całe życie.
 
Więcej o: