Edyta Herbuś odsłoniła sześciopak. Fani nie wierzą własnym oczom. "Ale figura..."

Edyta Herbuś pochwaliła się wyjątkowymi zdjęciami z sylwestrowej nocy, gdzie zapozowała w wyjątkowym kostiumie. Tancerka zaprezentowała umięśnioną sylwetkę, zwracając uwagę na sześciopak na brzuchu. Fani są zachwyceni.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta Herbuś świetnie prezentuje się nie tylko na parkiecie i jako jurorka programu tanecznego, ale również przed obiektywem aparatu. W sylwestrową noc, którą spędziła w jednym z najpopularniejszych hoteli w Polsce, pochwaliła się wyjątkową stylizacją na instagramowym profilu. 41-latka nie zwalnia tempa i wciąż bierze udział w kolejnych projektach zawodowych.

Zobacz wideo Edyta Herbuś wspomina udział w "Jak oni śpiewają"

Karnawałowy strój Edyty Herbuś odsłonił umięśnioną sylwetkę gwiazdy. Co za forma!

Edyta Herbuś podzieliła się z fanami serią zdjęć, prezentujących jak spędziła sylwestrową noc. Gwiazda swój pobyt w jednym z hoteli zrelacjonowała w sieci. Uwagę przykuwa strój tancerki, która wybrała iście karnawałową kreację z efektownymi piórami w niebieskim odcieniu oraz ozdobną biżuterią. Mocno wycięte szorty odsłoniły wyrzeźbioną sylwetkę oraz płaski brzuch Herbuś. Gwiazda w tanecznym kroku, przybierając rozmaite pozy, powitała Nowy Rok.

 

Fani przecierają oczy ze zdumienia. Pod postem błyskawicznie pojawiły się komentarze. 

41-letnia Edyta Herbuś świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych, gdzie zachwyca fanów swoją perfekcyjną sylwetkę. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 254 tysiące osób. Ostatnia seria zdjęć wyeksponowała świetną formę gwiazdy oraz sześciopak na brzuchu. Obserwatorzy tancerki nie kryli oczarowania w komentarzach pod postem.

Przepiękna kobieta i przepiękna figura
Petarda jak zawsze!
Ale figura...
Wow sexi
Masz świetną figurę
 
Więcej o: