Jennifer Lopez z głębokim dekoltem. Fani: "Trochę niestosowne, nie sądzisz?"

Jennifer Lopez po raz kolejny wzbudziła skrajne emocje wśród fanek i fanów. Wszystko za sprawą sylwestrowego nagrania, którym podzieliła się na Instagramie. Uwagę zwraca nie tylko jej odważna kreacja, lecz także rok na babeczce. - "Czy to wideo z przyszłości?", "Jesteś płytka" - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Pielęgnacyjny rytuał Jennifer Lopez, który odejmuje lat. Zajmuje mniej niż 5 minut

Nie ma wątpliwości, że Jennifer Lopez od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w show-biznesie. Od lat przez wiele osób uważana jest także za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie, co w 2011 roku potwierdził tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie nadany przez magazyn "People". Z kolei w 2012 roku "Forbes" nazwał JLo najbardziej wpływową gwiazdą. Choć w tym roku Jennifer Lopez skończy 54 lata, niezmiennie zaskakuje swoim wyglądem i kondycją.

Tak Jennifer Lopez świętowała w sylwestra. Uwagę fanów zwrócił pewien szczegół: "Ukryta wiadomość?"

Jennifer Lopez podzieliła się na Instagramie krótkim wideo, na którym pokazała kilka kadrów ze swojego sylwestra. Tym razem postawiła na czerwono-czarną stylizację z głębokim dekoltem. Patrząc na nagranie można przypuszczać, że gwiazda świętowała tę noc w domu. - Szczęśliwego Nowego Roku! - napisała. Pod nagraniem pojawiły się tysiące komentarzy, jednak wideo nie wszystkim się spodobało. Uwagę ludzi zwrócił także rok, który widać na babeczce

 
Jesteś taką inspiracją
Dlaczego na babeczce jest napisane 2028? Czy to wideo z przyszłości?
Ok, ta babeczka mnie zdezorientowała!
Jesteś płytka JLo, bardzo powierzchowna i fałszywa
Najpiękniejsza kobieta na świecie
2028? Ukryta wiadomość?
Trochę niestosowne, nie sądzisz?
Jak zawsze olśniewająco!

- czytamy. - Dla wszystkich, którzy pytają, dlaczego 2028. Proste. To jest JLo, ona zawsze robi rzeczy tak, abyście zgadywali, zastanawiając się, co dalej, w ten sposób będziecie ją śledzić i kontaktować się z nią Marketing ludzie, to się nazywa marketing. Zrobi wszystko, żebyście oczekiwali tego, co będzie dalej, super sprytne! - podsumowała jedna z osób. 

Więcej o: