Jennifer Lopez z głębokim dekoltem. Fani: "Trochę niestosowne, nie sądzisz?"

Jennifer Lopez po raz kolejny wzbudziła skrajne emocje wśród fanek i fanów. Wszystko za sprawą sylwestrowego nagrania, którym podzieliła się na Instagramie. Uwagę zwraca nie tylko jej odważna kreacja, lecz także rok na babeczce. - "Czy to wideo z przyszłości?", "Jesteś płytka" - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Pielęgnacyjny rytuał Jennifer Lopez, który odejmuje lat. Zajmuje mniej niż 5 minut

Nie ma wątpliwości, że Jennifer Lopez od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w show-biznesie. Od lat przez wiele osób uważana jest także za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie, co w 2011 roku potwierdził tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie nadany przez magazyn "People". Z kolei w 2012 roku "Forbes" nazwał JLo najbardziej wpływową gwiazdą. Choć w tym roku Jennifer Lopez skończy 54 lata, niezmiennie zaskakuje swoim wyglądem i kondycją.

Oli LondonPrzeszedł 32 operacje, by być kobietą. Teraz znów chce być mężczyzną

Tak Jennifer Lopez świętowała w sylwestra. Uwagę fanów zwrócił pewien szczegół: "Ukryta wiadomość?"

Jennifer Lopez podzieliła się na Instagramie krótkim wideo, na którym pokazała kilka kadrów ze swojego sylwestra. Tym razem postawiła na czerwono-czarną stylizację z głębokim dekoltem. Patrząc na nagranie można przypuszczać, że gwiazda świętowała tę noc w domu. - Szczęśliwego Nowego Roku! - napisała. Pod nagraniem pojawiły się tysiące komentarzy, jednak wideo nie wszystkim się spodobało. Uwagę ludzi zwrócił także rok, który widać na babeczce

 

Taylor Swift / Jennifer Lawrence / Billie EilishKtóre najpopularniejsze gwiazdy pobiły ogólnoświatowe rekordy?

Jesteś taką inspiracją
Dlaczego na babeczce jest napisane 2028? Czy to wideo z przyszłości?
Ok, ta babeczka mnie zdezorientowała!
Jesteś płytka JLo, bardzo powierzchowna i fałszywa
Najpiękniejsza kobieta na świecie
2028? Ukryta wiadomość?
Trochę niestosowne, nie sądzisz?
Jak zawsze olśniewająco!

- czytamy. - Dla wszystkich, którzy pytają, dlaczego 2028. Proste. To jest JLo, ona zawsze robi rzeczy tak, abyście zgadywali, zastanawiając się, co dalej, w ten sposób będziecie ją śledzić i kontaktować się z nią Marketing ludzie, to się nazywa marketing. Zrobi wszystko, żebyście oczekiwali tego, co będzie dalej, super sprytne! - podsumowała jedna z osób. 

Więcej o: