W Biedronce rabaty nawet do 80%! Jakie produkty obejmuje promocja? Wyprzedaże też w Lidlu i Netto

W popularnych dyskontach rozpoczął się czas wyprzedaży. Rabaty sięgają nawet 80%. Podpowiadamy, jakie produkty możesz teraz kupić taniej.

Popularne dyskonty czyszczą magazyny.  To doskonała okazja na zakup potrzebnego sprzętu bez przepłacania. Wyprzedażami zostało objętych wiele produktów. Przybliżamy zasady promocji

Noworoczna wyprzedaż w Biedronce. Rabaty do 80%

Od wtorku, 2.01 do niedzieli 8.01 w Biedronce trwa wyjątkowa akcja promocyjna. Wybrane produkty, dostępne na stronie internetowej i oznaczone etykietą "Kupuj w zestawie" możesz kupić teraz sporo taniej. Kupując dwa produkty, za tańszy z nich zapłacisz 25% mniej. Jeżeli zdecydujesz się na trzy rzeczy, na najtańszą z nich zostanie ci udzielone 50% rabatu, a w przypadku czterech produktów aż 80%. Kupując zaś pięć rzeczy, najtańszą z nich kupisz za złotówkę. 

Z promocji możesz skorzystać m.in. kupując sprzęt kuchenny, garnki i patelnie, tekstylia do sypialni czy zabawki. Wyprzedażą zostały objęte również liczne produkty z działu moda, takie jak torebki Monnari czy  bluzy Kubota. Biedronka przygotowała przykładowe zestawienia produktów, które można łączyć w zestawy. Poniżej prezentujemy jedno z nich. Pozostałe znajdziesz w galerii u góry strony. 

Wyprzedaż noworoczna w BiedronceWyprzedaż noworoczna w Biedronce Fot. Biedronka

Lidl czyści magazyny. Rabaty do 50%

Czyszczenie magazynów trwa również w LidluWybrane produkty na stronie internetowej dyskontu możesz teraz kupić nawet o 50% taniej. Promocją został objęty m.in. sprzęt kuchenny. Za ekspres do kawy, opiekacz do kanapek czy robota kuchennego zapłacisz teraz 25% mniej. Wyprzedażą zostały objęte również piżamy, spodnie dresowe czy leginsy. 

Promocje w Netto. Możesz sporo zaoszczędzić

Wyprzedaż zapowiedziało również Netto. Od 05.01 do 11.01 wybrane artykuły kupisz w dyskoncie nawet 50% taniej. Przecenione zostaną m.in. blender, parowar, toster czy przelewowy ekspres do kawy. Przecenione zostały też narzędzia, takie jak szlifierka czy nóż do cięcia płyt gipsowych

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: