Jest nazywana "królową piękności". Jak wygląda bez makijażu? Nie uwierzysz, ile ma lat

Konkursy piękności są niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych, również wśród dzieci. 6-letnia Kynlee Heiman, swoją osobą wzbudza wiele kontrowersji. Na jej wizerunek składa się mocny makijaż, doczepiane włosy czy efektowne kreacje. Rodzice pokazali, jak dziewczynka wygląda w naturalnej wersji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W ostatnich latach coraz więcej mówi się o tym, jak wczesny start w świat show-biznesu niekorzystnie wpływa na dzieci. Dotyczy to oczywiście także konkursów piękności. I choć wiele osób zapewnia, że taka przygoda może wpłynąć na ich dorosłe życie, wciąż chętnych do udziału w podobnych projektach nie brakuje. Na swój los, nie narzeka, przynajmniej na razie Kenley Hyman, 5-letnia młoda królowa piękności z USA, która zdobyła już wiele tytułów i nagród. 

 
Zobacz wideo Bedoes w top pięć polskich raperów. Tak go oceniły inne gwiazdy [Gwiazdy o gwiazdach]

6-letnia Kynlee Heiman nazywana „Królową Piękności". Pokazała, jak wygląda bez makijażu…

Dziewczynka jest na scenie, odkąd skończyła 3 lata, czyli przez połowę swojego życia. Kynlee często prezentuje się w mocnym makijażu scenicznym. Dużym zaskoczeniem dla internautów były więc zdjęcia, na których 6-latka zaprezentowała się w naturalnej wersji. Bez rozczochranych, wystylizowanych włosów, doklejonych rzęs i mocnego makijażu. Trzeba przyznać, że Kynlee na zdjęciach nie przypomina siebie z konkursów piękności

 

Ma zaledwie sześć lat, ale jej codzienność nie ma nic wspólnego z życiem przedszkolaka

Kynlee Heiman porównywana jest często do żywej lalki Barbie. Na swoim koncie ma mnóstwo wygranych konkursów, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 135 tysięcy osób. 6-latka codziennie relacjonuje, jak trenuje przez kilka godzin, aby uzyskać idealne ciało. Oprócz tego nie brakuje ujęć, na których siedzi ze stylistami, którzy robią jej fryzurę i makijaż, fotografów robiących jej sesje zdjęciowe. We wszystkich czynnościach towarzyszy jej matka.

 
Więcej o: