20-latka zapuszcza włosy przez większość życia. Ludzie w szoku: "Żywa Roszpunka"

20-letnia Jolene robi w sieci prawdziwą furorę. Za sprawą swoich długich włosów wygląda niczym postać z bajek Disneya. Ludzie są zachwyceni, ale jej codzienność nie zawsze jest kolorowa. - Kiedy wsiadam do auta, bardzo często zdarza mi się przytrzaskiwać je w drzwiach. No i oczywiście jedzenie... zawsze do niego wpadają - mówi.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Dużą popularnością cieszą się również profile osób chętnie dzielą się w sieci kadrami ze swojego życia.

Dorastali w konserwatywnych rodzinach, teraz są swingersamiCzekali z pierwszym razem do ślubu. Potem zostali swingersami i skończyli w otwartym związku

Ludzie mówią o niej "żywa Roszpunka". Zapuszcza włosy niemal całe życie: One wszędzie się wplątują

Jolene to jedna z użytkowniczek TikToka, która na swoim profilu dzieli się poradami związanymi z pielęgnacją włosów. Sama jest posiadaczką niezwykle długich i pięknych kosmyków. Zdaniem wielu osób w sieci 20-latka wygląda niczym Roszpunka z bajek Disneya. 

Roszpunka, czy to ty? Ty żyjesz?
Wiem o co chodzi, mam o jakieś 40 cm krótsze włosy i wiem, jak to jest o nie dbać, nie jest lekko
Piękne ma włosy
Żywa Roszpunka
Gdy ktoś mówi, że Roszpunka nie istnieje i nagle wchodzi ona
Jakie piękne
Chcę takie włosy...

- piszą internautki pod jej filmikami.

Mówią jej, że jest gruba i promuje otyłość. 'Mam to gdzieś, są po prostu zazdrośni' (zdjęcie ilustracyjne)Mówią, że jest gruba i promuje otyłość. "Mam to gdzieś, są po prostu zazdrośni"

Choć Jolene nie ukrywa, że uwielbia swoje włosy, w jednej z rozmów wyznała, że tak długie pasma są czasem uciążliwe. - Jeden z największych problemów, jaki mam z długimi włosami dotyczy tego, że one wszędzie się wplątują. Kiedyś doszło do tego na siłowni, kiedy wplątały się w jedną z maszyn. Uwierzcie mi, to nie był przyjemny widok. Kiedy wsiadam do auta, bardzo często zdarza mi się przytrzaskiwać je w drzwiach. No i oczywiście jedzenie... zawsze do niego wpadają - powiedziała "Daily Star".

Więcej o: