Anna Lewandowska odsłania brzuch i zachwyca fanów w sylwestrowej stylizacji. Ten top to HIT!

Ania Lewandowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z sylwestra, w przepięknej kreacji. Gwiazda odsłoniła wyćwiczony brzuch i zachwyciła fanów.

Rok 2022 dla Anny Lewandowskiej był rokiem zmian. Po wielu latach mieszkania w Niemczech kobieta wraz z mężem przeprowadziła się do słonecznej Hiszpanii. 

Z okazji nowego roku, Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym podsumowała ostatnie 12 miesięcy

Na swoim koncie na Instagramie Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie w zjawiskowej, sylwestrowej sukni. Post opatrzyła wpisem, w którym otwiera się przed fanami podsumowując 2022 rok.

 
2022 to dla mnie rok przede wszystkim zmiany i relacji. Muszę przyznać, że mieliśmy obawy przed przeprowadzką do Barcelony - czy to na pewno się uda? Jak zostaniemy tam przyjęci? Jak dzieci odnajdą się w nowym miejscu? Ten krok to przede wszystkim wyjście z naszej dotychczasowej strefy komfortu. Nowe jest zawsze nieznane. Warto jednak podejmować ryzyko, iść za swoimi marzeniami. Mijający rok to także czas relacji. Trwająca pandemia pokazała mi, jak ważne jest to, aby mieć bliskich i przyjaciół. Nasi z uwagi na dzielącą nas odległość, nie zawsze mogli być fizycznie obok. Mimo tego, z sukcesem udało nam się pielęgnować te relacje. Warto troszczyć się o bliskich, znaleźć choć kilka minut na telefon i rozmowę.
Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Lewa pochwaliła się stylizacją również na insta stories:

Anna LewandowskaAnna Lewandowska ig. annalewandowska

Podczas zabawy sylwestrowej, gwiazda zdecydowała się na top odsłaniający jej umięśniony brzuch

Lewandowska miała na sobie błyszczący top odsłaniający brzuch i szerokie, eleganckie, czarne spodnie z wysokim stanem. Stylizację uzupełniła o sandałki na obcasie w tym samym kolorze.

 

Nie da się ukryć, że para wygląda zjawiskowo. Pod zdjęciem wylała się masa pozytywnych komentarzy. Fani składali parze życzenia szczęśliwego nowego roku. 

Wszystkiego dobrego Aniu w Nowym roku dla Ciebie i całej Twojej rodziny!
Kochani!!! Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku
Co za wspaniała para! Szczęśliwego Nowego Roku!

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: