92-latka poszła na pogrzeb swojego ex i zażartowała z tego na TikToku. Potem dostała wiadomość

92-latka, która prowadzi profil na TikToku jako @grandma_droniak, ostatnio pokazała, jak szykuje się na pogrzeb byłego partnera. "Spoczywaj w pokoju Bruce. Mam nadzieję, że podoba ci się mój strój i moja szminka" - napisała. Jej nagranie wywołało burzę.

Więcej historii przeczytasz na Gazeta.pl.

Choć jej prawdziwe imię to Lillian Droniak, w mediach społecznościowych funkcjonuje jako "Grandma Droniak", czyli "Babcia Droniak". Ma 92 lata i apetyt na sławę. Odkąd w 2012 roku pojawiła się w nagraniu swojego wnuczka Kevina Droniaka, internet ją pokochał. Regularnie dokumentuje na TikToku swoje życie i pod okiem niespełna 4-milionowego grona odbiorców porusza ważne dla niej tematy - czasem z przymrużeniem oka. Od 23 lat jest singielką, ale często w swoich nagraniach nawiązuje do minionych relacji. Ostatnio pokazała, jak szykuje się na pogrzeb byłego.

Zobacz wideo Pierogi leniwe - "el clasico" każdej wizyty u babci

92-latka poszła na pogrzeb swojego ex i zażartowała z tego na TikToku

Początkowo Lillian uwieczniła swoje przygotowania do pożegnania bliskiego jej mężczyzny. Pokazała, jak robi sobie fryzurę, nakłada na usta jego ulubiony odcień szminki i ubiera się w czarne futro.

Z kolei, gdy wróciła, opublikowała nagranie, na którym stwierdziła, że była najlepiej ubraną kobietą wśród gości. Tańczy na nim do piosenki "Bloody Mary" w wykonaniu Lady Gagi.

Wymiatałam na pogrzebie. Spoczywaj w pokoju Bruce, byłeś przystojniakiem

- dodała.

Jej żartobliwy ton nie przypadł do gustu rodzinie mężczyzny. Jego córka wysłała do Lillian maila.

Dzień dobry Lillian, jestem córką twojego byłego, który zmarł. Nie mogę uwierzyć w to, że żartujesz z jego śmierci i z tego, że wymiatałaś na pogrzebie. Jesteś okropna i mam nadzieję, że już niedługo przestaniesz "wymiatać". Wiesz, co mam na myśli

- napisała. Wiadomość wprawiła Lillian w osłupienie, ale odpowiedziała na nią w ciągu niecałej doby.

Nigdy nie żałuję tego, że wymiatam, nawet jeśli dzieje się to na pogrzebie. Widać, że Sue niewiele o tym wie

- skwitowała.

Więcej o: