Marcelina Zawadzka w kaloszach za ponad 8 tysięcy złotych. "Wyglądasz jak 5 mln dolarów"

Cena przyprawia o zawrót głowy, ale mimo wszystko kaloszom Chanel nie można odmówić uroku. Marcelina Zawadzka wybrała je jako wygodne obuwie do prób przed Sylwestrową Nocą Przebojów. Ile kosztują?

Marcelina Zawadzka to postać, która budzi skrajne emocje. Piękna miss bywa prezenterką, ale jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. A tam można zobaczyć sporo przeróżnych stylizacji, które komponuje zarówno z ubrań z wysokiej, jak i z niższej półki cenowej. W stylizacji z przygotowań do koncertu z okazji Sylwestra na pierwszy plan wybijają się kalosze od kultowej marki luksusowej. Ich cena zaskakuje.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Modna i wygodna stylizacja robocza. Fani nie kryją zachwytów 

Próby przed koncertem potrafią być wyczerpujące, dlatego, zanim prezenterka wskoczyła w wieczorowe zachwycające stylizacje, postawił na wygodny dres i ciepły płaszcz. Blond piękności było bardzo do twarzy w chabrowym komplecie złożonym z rozpinanej bluzy i dopasowanych spodni. Na wierzch narzuciła długi płaszcz w kolorze beżowym. Pod zdjęciem fani zachwycali się nie tylko stylizacją, ale samym występem Marceliny jako prowadzącej koncert.

Przepraszam, ale muszę to powiedzieć: jesteś najlepsza w show-biznesie. JESTEŚ BOSKA
Wyglądasz jak 5 mln dolarów.
Pięknie!!! Nasza królowa!
 

Te kalosze kosztują fortunę. Chanel za bagatela 8 tysięcy złotych

Trudno określić, jakiej marki są powyższe elementy, ale z całą pewnością wiadomo, skąd pochodzą czarne kalosze, a dzięki charakterystycznemu logo wiemy, że jest to Chanel. Od dłuższego czasu kalosze nie służą już wyłącznie jako praktyczne obuwie na deszczowe dni. Mogą być stylowym dodatkiem nawet do klasycznych stylizacji, a dowodem na to, są słynne brytyjskie huntery. Jeden z najbardziej pożądanych i luksusowych modeli kaloszy na świecie. Kalosze Chanel kosztują około 8 tysięcy złotych i nie jest łatwo je dostać. Fason jest dosyć klasyczny, sięgają przed kolano, są czarne i mają widoczne białe logo z przodu. 

Więcej o: