Horoskop chiński 2023. Co przyniesie nam rok Wodnego Królika? O tym warto pamiętać

Jak na najbliższe miesiące układa się horoskop chiński 2023? To rok Wodnego Królika (Kota), co według astrologów będzie miało na nas duży wpływ. Jego działanie zacznie się już 22 stycznia 2023 roku i przyniesie wiele spokoju. Czego możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach, patrząc na to, co przepowiada nam zodiak chiński?

Według kalendarza księżycowego nowy rok rozpoczyna się 22 stycznia 2023, a zakończy się 9 lutego 2024 roku. W tym czasie będziemy pod wpływem energii Królika (Kota), którego żywiołem jest woda. Zodiak chiński, jak zodiak europejski, ma 12 znaków, a każdemu z nich patronuje inne zwierze. Astrolodzy, biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, wskazują na to, co nas czeka w nadchodzącym roku Wodnego Królika. Warto jednak patrzeć na te przepowiednie z przymrużeniem oka i dozą dystansu. Czego możemy się spodziewać?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

O czym nam mówi horoskop chiński? 2023 rok minie pod znakiem rutyny i pracy nad sobą 

Jak układa się w najbliższym czasie horoskop chiński? 2023 rok minie nam pod patronatem Wodnego Królika (Kota), który wprowadzi do naszego życia dużo spokoju i harmonii. W końcu odetchniemy, zwolnimy oraz poczujemy się bezpiecznie. To zdecydowanie nie będzie rok rewolucji czy gwałtownych zmian. Chiński Królik (Kot) pomoże nam odnaleźć swoją codzienną rutynę, której każdy z nas będzie potrzebował. Nawet osoby kochające wyzwania i adrenalinę poczują, że przyszedł czas na wytchnienie oraz odrobinę spokoju.

Chiński Królik (Kot) sprzyja pracy nad sobą i poznawaniu swojego wnętrza. To moment na to, by się wyciszyć oraz wsłuchać we własne pragnienia. W tym roku będziemy zgłębiać tajniki ludzkiej natury oraz budować trwałe, silne więzi z innymi. To też dobry czas na zmiany nawyków. Złe uda nam się bardzo szybko odrzucić, a dobre z łatwością zakorzenią się w naszej codziennej rutynie.

Zodiak chiński mówi też o tym, czego powinniśmy się nauczyć. Jakie wyzwania na nas czekają w roku Wodnego Królika (Kota)?

Choć horoskop chiński 2023 wskazuje, że najbliższy rok będzie pełen spokoju i harmonii, mówi też o wyzwaniach, jakie na nas czekają w tym czasie. Rok Wodnego Królika obdarzy nas wewnętrzną równowagą, dzięki której łatwiej będzie nam stawić czoła temu, co nas czeka. Musimy przede wszystkim docenić to, co mamy i uchronić się przed nadmiernym pożądaniem. Powinniśmy też wsłuchać się w swój wewnętrzny głos, by nie podążać ślepo za trendami. W tym roku trzeba skupić się na usuwaniu negatywnej energii z naszego życia, docenianiu małych rzeczy i okazywaniu zrozumienia ludziom, których spotkamy na swojej drodze.

Więcej o: