Zrezygnowała z noszenia stanika i została za to skrytykowana. "Nikt nie powinien patrzeć w to miejsce"

Wielu osobom nie odpowiada to, że niektóre kobiety rezygnują z noszenia biustonosza. Przypomina o tym przypadek Mary, która prowadzi profil na TikToku. Jej wyznanie spotkało się z krytyką.
Zobacz wideo Ramiączka od stanika wystają ci spod bluzki?

Chodzenie bez biustonosza ma tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek. Niektóre kobiety rezygnują z niego przy każdej możliwej okazji, z kolei inne nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez niego.

Nie jest tajemnicą, że kwestia ta wzbudza spore kontrowersje. Wielu osobom nie odpowiada to, że niektóre kobiety rezygnują z noszenia tej części garderoby. Przypomina o tym przypadek Mary, która prowadzi profil na TikToku "The Amazing Mara". 

Przestała nosić biustonosz i została za to skrytykowana

Mara dzieli się w mediach społecznościowych różnymi momentami z życia swojej rodziny. Obecnie jej profil na TikToku ma już ponad 127 tysięcy obserwatorów. Na jednym z ostatnich nagrać kobieta odniosła się do hejtu, jaki wylał się na nią z powodu pewnej jej decyzji.

Jakiś czas temu Mara zrezygnowała z noszenia biustonosza. Kobieta nie ma problemu z tym, by publicznie występować bez tej części garderoby. Jak podkreśla, ma małe piersi i nie potrzebuje stanika. Poza tym wygoda jest jej zdaniem najważniejsza. 

"Nikt nie powinien patrzeć w to miejsce"

Pod jej filmem na ten temat pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wyznanie nie spodobało się wielu obserwatorom. Niektóre osoby w szczególności oburzył fakt, że Mara nie nosi biustonosza przy swoich dzieciach.

Spora część fanów wsparło jednak influencerkę.

Tak jest wygodnie i popieram!
Nie zauważyła, dopóki o tym nie napisali. Jak bardzo musieli się przyglądać, by to zobaczyć?
Nikt nie powinien patrzeć w to miejsce

- możemy przeczytać pod nagraniem Mary. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: