Małgorzata Rozenek-Majdan w piżamie i bez makijażu. W formie po sylwestrze?

Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim Instagramie opublikowała filmik z noworocznymi życzeniami dla fanów. Celebrytka zaprezentowała się w piżamie i bez makijażu w noworoczny poranek. Jak forma?

Dzięki social mediom gwiazdy mogą komunikować się bezpośrednio ze swoimi fanami i na bieżąco pokazywać im swoje życie

Celebryci dają swoim fanom wgląd do ich prywatnego życia oraz informują o ważnych sprawach. Z okazji nowego roku celebryci poprzez swoje media społecznościowe postanowili złożyć życzenia swoim obserwatorom. 

Jedną z gwiazd, która postanowiła złożyć noworoczne życzenia, jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Prowadząca Dzień Dobry TVN zamieściła na Instagramie krótkie nagranie i post, w którym pokazała się tuż po przebudzeniu, popijając poranną kawę. W opisie celebrytka zapewnia, że czaka nas piękny rok.

Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim Instagramie opublikowała nagranie, na którym zaprezentowała się tuż po obudzeniu bez grama makijażu

44-latka nagrała wideo, na którym prezentuje się w noworoczny poranek. Tak wyglądała po sylwestrowej imprezie. Pokazała się bez grama makijażu i w piżamie. Do filmiku załączyła opis z życzeniami dla obserwujących.

 
To będzie piękny rok. Całuje was, życząc samych wspaniałości, a kawą popijam wasze zdrowie. Ze wszystkim damy sobie radę. Obiecuję

– napisała pod filmikiem Małgosia Rozenek-Majdan.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"
 

Pod postem wylała się fala komentarzy zachwyconych fanów

Pod postem Małgorzaty Rozenek-Majdan wylała się fala pozytywnych komentarzy. Fani nie kryli zachwytu, komplementując noworoczną formę gwiazdy. Pochwalili ją za formę i nieskazitelny wygląd tuż po przebudzeniu. Postanowili również złożyć jej życzenia. 

Gosia, jesteś fantastyczna i masz cudowną rodzinę. Kochana milutkiego, domowego czasu. Wspaniałości na 2023 rok
Piękna, naturalna. Samych wspaniałości życzę na Nowy Rok 
Ważne, że bez kaca. Pozdrawiam!
Piękna jak zawsze!

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: