Karolina Szostak na zdjęciu sprzed 22 lat. Co za zmiana! "Teraz lepiej", "I te usta"

Jak wyglądała Karolina Szostak w 2001 roku? Będziecie zaskoczeni! Jeden z instagramowych profili regularnie funduje ludziom małe podróże w czasie, pokazując kadry sprzed lat. Ostatnio postanowili pokazać, jak znana dziennikarka wyglądała 22 lata temu. Aż trudno ją rozpoznać!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ogi Ugonoh: Patrzę na ciało przez pryzmat systemowych wykluczeń i bycia czarnoskórą kobietą [fragment podcastu femiTALK]

Karolina Szostak jest najpopularniejszą dziennikarką sportową w Polsce. Znana jest jednak nie tylko ze swojej działalności zawodowej, lecz także metamorfozy, którą przeszła kilka lat temu. Ku uciesze wielu fanek i fanów Karolina Szostak aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Obecnie profil dziennikarki obserwuje ponad 169 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Tak Karolina Szostak wyglądała w 2001 roku. Poznajecie? "Teraz zdecydowanie lepiej wygląda"

Karolina Szostak udostępniła na instagramowej relacji post, który pojawił się na profilu @tele.nostalgia. To telewizyjny kadr z 2001 roku. - Karolina Szostak 22 lata temu w Polsacie (2001) - wyjaśniono w opisie. Nie da się ukryć, że dziennikarka bardzo zmieniła od tamtego momentu i można pokusić się o stwierdzenie, że należy do tego grona kobiet, którym upływający czas zdecydowanie sprzyja. Pod postem niemal od razu pojawiło się kilka komentarzy od internautek oraz internautów. Kobiety zwróciły uwagę przede wszystkim na charakterystyczny dla tamtych czasów makijaż:

I te mejkapy, ale wracają
Heh i te usta obrysowane konturówką, pamiętam moja mama takie robiła
Te obrysowane usta rodem z przełomu wieków
Teraz zdecydowanie lepiej wygląda

- czytamy.

 

Jak Karolina Szostak schudła 30 kg?

Karolina Szostak ma również na swoim spektakularną metamorfozę sylwetkową. W różnych wywiadach, a także na Instagramie mówiła, że za zmianą jej figury oraz samopoczucia stoi m.in. dieta dr Dąbrowskiej, do której podobno wraca regularnie. - Na początku roku robię pełny post, a cztery miesiące później dwa tygodnie przypominajki - powiedziała w jednym z wywiadów. Choć wokół tej diety krąży wiele kontrowersji, a niektóre osoby w sieci wróżyły dziennikarce szybki efekt jo-jo, to Karolina Szostak pozostaje w fenomenalnej formie. 

Więcej o: