Ma najszersze usta na świecie. Kiedyś się ich wstydziła, dziś uważa je za "supermoc"

Samantha Ramsdell zapisała się w Księdze Rekordów Guinnessa jako kobieta z najszerszymi na świecie ustami. Dawniej uważała usta za największy kompleks, dziś jednak twierdzi, że to jej "supermoc" i swoim podejściem do życia rozbawia miliony osób w mediach społecznościowych.

Księga Rekordów Guinnessa to publikacja wydawana przez Guinness World Records w Londynie raz do roku. Znaleźć w niej można potwierdzone i udokumentowane rekordy z całego świata. Bycie rekordzistą Guinnessa i znalezienie się w tej książce jest ogromnym zaszczytem.

Zobacz wideo Ogi Ugonoh: Patrzę na ciało przez pryzmat systemowych wykluczeń i bycia czarnoskórą kobietą [fragment podcastu femiTALK]

Zapisała się w Księdze Rekordów Guinnessa dzięki swoim ustom

Samantha Ramsdell pochodzi z Connecticut w USA. Do Księgi Rekordów Guinnessa trafiła dzięki swojej anatomii. Ma najszersze usta na świecie. Mierzą aż 6,52 cm wysokości i 10 cm szerokości. Kobieta prężnie działa w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje swoje życie w bardzo zabawny sposób. Internautom niezwykle się to podoba. Kochają ją nie tylko za wyjątkowy humor, ale też ogromny dystans do samej siebie. Na Instagramie obserwuje ją 230 tysięcy osób, a na TikToku aż 1,7 miliona osób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Dawniej uważała usta za kompleks. Dziś twierdzi, że są jej "supermocą"

Samantha Ramsdell nie zawsze jednak miała takie podejście do życia. Dawniej usta były jej największym kompleksem, który za wszelką cenę chciała ukryć przed innymi. Już w dzieciństwie nie było jej łatwo. Dzieci wyśmiewały ją, gdyż jej usta wyraźnie się odznaczały.

 

Wiele czasu  zajęło jej to, by nie myśleć o nich w negatywny sposób. Teraz gdy ma 31 lat, twierdzi, że w końcu pogodziła się z tym, że jej usta są inne od innych. Uważa je jednak za wyjątkowe i traktuje jak "supermoc". Podobne zdanie mają internauci, którzy chętnie oglądają jej poczynania w mediach społecznościowych.

Więcej o: