Gemini hair zrobi furorę w 2023 roku. To fryzura idealna dla odważnych kobiet

Nie da się ukryć, że w 2023 roku będą modne wyraziste, odważne fryzury. To nie tylko spektakularne cięcia, szalone grzywki i fantazyjne upięcia. W 2023 roku modne będzie też nietuzinkowe farbowanie włosów wieloma kolorami. Jak wygląda fryzura gemini hair, która będzie hitem nadchodzących miesięcy?

Nadchodzące miesiące to dobry czas, by nieco odświeżyć swój wizerunek. Jeśli zawsze chciałaś poeksperymentować z kolorem włosów lub fantazyjnym cięciem, zrób to w 2023 roku. W tym sezonie królują odważne barwy oraz nietuzinkowe strzyżenia, które są przeciwieństwem trendów z poprzedniego roku. Masz ochotę pobawić się kolorem włosów? Zdecyduj się na fryzurę gemini hair. To hit tego sezonu.

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak wygląda fryzura, która idealnie wpisze się w trendy 2023 roku? To dwukolorowe farbowanie

Gemini hair to fryzura, która w 2023 roku podbije serca wielu kobiet. Jest odważna, nietuzinkowa, lecz można też wykonać ją w bardziej stonowanym stylu. Wystarczy podzielić włosy na dwie sekcje wzdłuż przedziałka i każdą z nich pokryć innym kolorem. Do tej pory znana była delikatniejsza wersja tego trendu, gdzie kobiety farbowały jedną stronę włosów na brąz, a drugą na blond.

 

W tym sezonie fryzura gemini hair będzie królowała w formie wielu zaskakujących barw oraz nieoczywistych połączeń. Może to być zarówno zestawienie naturalnego koloru z nasyconą zielenią, jak i dwóch nasyconych, szalonych barw. W tej propozycji dobrze będą czuły się jedynie odważne i pewne siebie kobiety, które za pomocą fryzury chcą podkreślić swój styl oraz wyjątkową osobowość.

 

Gemini hair nie tylko dla odważnych. Jakie kolory na włosach będą modne w 2023 roku?

Trend gemini hair można z łatwością dopasować do swoich potrzeb i możliwości. Nie musisz od razu farbować włosów dwoma szalonymi kolorami. Warto zacząć od połączenia naturalnych barw takich jak różne odcienie brązu, blondu czy beżu. Można również pokryć innym kolorem pojedyncze pasmo lub grzywkę, tworząc wyjątkowy, modny akcent na włosach.

 

Podczas farbowania włosów w stylu gemini hair warto zdecydować się na kilka modnych zestawień kolorystycznych. W tym sezonie zdecydowanie królują pastele, które świetnie wyglądają zarówno z naturalnymi, jak i szalonymi odcieniami. Delikatny fiolet, róż lub zieleń idealnie dopasują się do aktualnie panujących trendów. To też czas na łączenie czerwieni z brzoskwiniowym różem lub lawendy z błękitami.

 
Więcej o: