Zwrócono jej uwagę za strój na siłowni. "Zachowywali się, jakbym była topless"

Marissa McNamara postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami na TikToku niezbyt przyjemną sytuacją, związaną z jej treningami na siłowni. Otóż właściciel zwrócił jej uwagę na to, by podczas ćwiczeń nosiła koszulkę. Zdenerwowała ją nie sama prośba, a jego absurdalne tłumaczenie.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, co myśli o Ani Lewandowskiej. "To nie jest trenerka fitness"

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Dużą popularnością cieszą się również profile osób chętnie dzielą się w sieci różnymi sytuacjami i historiami ze swojego życia.

Zwrócili jej uwagę. Wszystko przez strój, w którym ćwiczyła. "Nie chcielibyśmy, aby mężczyźni czuli się niesprawiedliwie"

Marissa McNamara prowadzi na TikToku profil, na którym publikuje różne filmiki związane z siłownią, ćwiczeniami i dbaniem o formę. W jednym z udostępnionych nagrań postanowiła poruszyć temat dress code'u na siłowni i podzielić się wiadomością, którą dostała kiedyś od właściciela miejsca, w którym ćwiczy. - Posiadanie dress code'u na siłowni jest całkowicie uzasadnione i proszenie osób o przestrzeganie tego ubioru. Nie ma w tym nic złego - powiedziała na wstępie, odpowiadając na jeden z komentarzy. W dalszej części kobieta wyjaśniła jednak, co dokładnie wywołało u niej oburzenie.

To, co mnie zdenerwowało, to fakt, że napisali do mnie smsa i powiedzieli: hej Marissa, prosimy, żebyś zaczęła nosić koszulkę na siłownię. Gdyby tak to zostawili, pomyślałabym: tak, przepraszam, nie wiedziałam, że takie są zasady siłowni. Ale po tym tekście dodali: nie chcielibyśmy, aby mężczyźni na siłowni czuli się niesprawiedliwie, że oni nie mogą wejść bez koszulki

- powiedziała. - (...) Nie lubię, kiedy mówią mi, że mężczyźni na siłowni nie mogą chodzić bez koszuli i dlatego muszę założyć coś, co zakrywa mój brzuch i ramiona - dodała.

Ale irytujące
Strasznie głupie :/ wyglądasz świetnie

- komentują internauci.

Źródło: thesun.co.uk

Więcej o: