Anna Lewandowska uwielbia to połączenie. W "DDTVN" odsłoniła brzuch, ale wciąż prezentowała się z klasą

Anna Lewandowska promuje w "Dzień Dobry TVN" swoje najnowsze wyzwanie. Trenerka nie pojawiła się jednak w śniadaniówce w sportowym dresie. Postawiła na nowoczesną stylizację z marynarką w roli głównej.

Anna Lewandowska rozpoczyna nowy rok od nowego projektu. Trenerka pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", aby zachęcić widzów do podjęcia wyzwania  "Healthy & Active", które rozpoczęło się 3 stycznia. Wyzwanie ma trwać cztery tygodnie, każdy z nich będzie poświęcony innej tematyce- treningowi, diecie, pielęgnacji i dbałości o ciało oraz motywacji. Anna Lewandowska pojawiła się w śniadaniówce w minimalistycznej, aczkolwiek bardzo modnej i nowoczesnej stylizacji. Może się one pochwalić świetnym wyczuciem stylu. 

Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN". Nowoczesna stylizacja 

Trenerka postawiła na podbijającą od jakiegoś czasu trendy, luźną marynarkę. Wybrała model w szarym odcieniu, kojarzący się nieco ze stylem retro. Anna Lewandowska dobrała do niej krótki, czarny top, który odsłonił jej umięśniony brzuch oraz eleganckie spodnie w tym samym kolorze. Całość uzupełniła sznurowanymi botkami na masywnej podeszwie. Stylizacja prezentowała się bardzo modnie. Wszystkie jej elementy doskonale ze sobą współgrały. 

 

Zdaje się, że krótki top to w ostatnim czasie jeden z ulubionych elementów garderoby Anny Lewandowskiej. Na sylwestrową imprezę trenerka wybrała srebrny, delikatnie połyskujący model. Na co dzień stawia raczej na minimalistyczne, gładkie modele. 

Zobacz wideo Metamorfoza Anny Lewandowskiej

Stylizacje Anny Lewanowskiej. Krótki top w wersji eleganckiej i na luzie

Anna Lewandowska udowadnia, że krótki top można nosić na wiele sposobów. Trenerka łączy go zarówno z jeansami, jak i spodniami dresowymi. Najbardziej elegancko top prezentuje się jednak zwłaszcza w towarzystwie marynarki.  Można ją również zastąpić długim płaszczem. Na paryskim tygodniu mody Anna Lewandowska zestawiła krótki top z kolarkami i długimi kozakami na obcasie. Trzeba przyznać, że była to stylizacja z pazurem. 

 
 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: