Połknęła miecz o długości 58 cm. To niejedyne osiągnięcie, dzięki któremu zapisała się w historii

Jest wielu ludzi, którzy są gotowi robić szalone rzeczy, aby osiągnąć rekord świata. Na przykład wkładanie do ust jak największej liczby słomek czy jedzenie najostrzejszego chili na świecie. Wśród wielu z nich, które zostały ustanowione, są takie, które są uważane za bardzo niebezpieczne. Zobacz, historię kobiety, która połknęła miecz mierzący 58 cm.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przekraczanie pewnych granic od wielu lat pasjonuje wiele osób. Wiele z nich umieszczonych jest w Księdze Rekordów Guinnessa. Jeden z nich dotyczy połykania niebezpiecznych przedmiotów. Natasha Veruschka funduje widzom świetne występy na scenie, ale również biegle włada kilkoma językami i potrafi tańczyć taniec brzucha. Jednak to właśnie połykanie mieczy budzi największe zainteresowanie wśród opinii publicznej i mediów na całym świecie.

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

Połykanie niebezpiecznych przedmiotów to nie jedyny talent Nataszy

Rekord świata w połykaniu najdłuższego miecza należy do Natashy Veruschka. Został on pomyślnie pobity 28 lutego 2009 roku poprzez połknięcie miecza o długości 58 cm. Kobieta urodziła się w Indiach, a w jej żyłach płynie mieszanka krwi rosyjskiej i brytyjskiej. Po śmierci matki pracowała na wielu stanowiskach i obecnie mieszka w Nowym Jorku, gdzie połączyła swoje dwie pasje, czyli połykanie niebezpiecznych przedmiotów oraz taniec brzucha. Na swoim koncie w tej chwili Natasha ma 7 rekordów połykania miecza. Rekordzistka regularnie występuje na najbardziej prestiżowych scenach i arenach na całym świecie. Jej występy są również często pokazywane w telewizji.

 

Natasza pokazała, że nikt nie może się z nią równać w tej dziedzinie

Podczas innego występu publiczność zebrana na sali została zszokowana, gdy kobieta połknęła 13 mieczy jednocześnie. Te występy sprawiły, że Natasha Veruschka zapisała się w historii jako połykaczka niebezpiecznych przedmiotów, tym samym trafiając do Księgi Rekordów Guinnessa. Fani pod jednym z nagrań występu kobiety napisali:

Jestem zaskoczona tym, jak daleko udało jej się zejść. Jest niesamowita.
To było niesamowite!

Podkreślamy, aby nie próbować naśladować podobnych zachowań w domu. Mogą one bowiem prowadzić do zagrożenia zdrowia, a nawet życia. 

 
Więcej o: