Maffashion została zapytana o kolejną ciążę. "Nigdy nie chciałabym drugi raz tak tego przeżywać"

Maffashion zorganizowała niedawno Q&A na Instagramie. Jedno z pytań dotyczyło kolejnej ciąży. - Kiedyś mówiłam minimum dwójka, a nawet trójka dzieci. Obecnie jestem na nie i mam obawy na samą myśl - wyznała Maffashion.
Zobacz wideo Spektakularna zmiana koloru włosów u Maffashion:

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Julia Kuczyńska jako jedna z pierwszych stawiała kroki w tej branży. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,4 mln osób. 

"Ciężko myśleć o kolejnych dzieciach"

Maffashion chętnie dzieli się z fanami wybranymi momentami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Niedawno zorganizowała Q&A na Instagramie, w czasie którego obserwatorzy zadali jej liczne pytania. Jedno z nich dotyczyło kolejnej ciąży. - Chciałabyś mieć więcej dzieci? - zapytała jedna z osób. 

Dalej jakaś część mnie by chciała. [...] Inna natomiast ma obawy. Nie, nie daję w szyję. Ale to, jak politycy żonglują sprawami kobiet w naszym kraju nie zachęca. Budzi we mnie strach. Często przed zaśnięciem dopadają mnie myśli o tym, jak kruchy jest świat. Wszyscy widzimy, jak doprowadzamy Ziemię do klęski. Patrząc na to, jakie są prognozy, ciężko myśleć o kolejnych dzieciach

- odpowiedziała Kuczyńska. 

 

"Obecnie jestem na nie"

Jak wyznała Maffashion, ciąża oraz opieka nad noworodkiem były dla niej na tyle niekomfortowe, że obecnie nie myśli o kolejnych dzieciach. - Prawdą jest też, że inaczej wyobrażałam sobie, z perspektywy kobiety ciężarnej, ten błogosławiony stan i macierzyństwo - zdradziła. 

Kuczyńska dodała także, że jej zdaniem będzie musiała w tej kwestii sporo przepracować. 

Nigdy nie chciałabym drugi raz tego tak przeżywać. Będę musiała dużo przepracować w tej kwestii, już przepracowuję. Chciałabym, aby było pięknie, chciałabym czuć się zaopiekowana, delikatna, chciałabym czuć troskę, wsparcie, empatię i zrozumienie. Przecież ciało kobiety wykonuje w ciąży ogrom pracy, tworząc nowe życie. Kiedyś mówiłam minimum dwójka, a nawet trójka dzieci. Obecnie jestem na nie i mam obawy na samą myśl

- wyznała. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: