Najmilsze i najwredniejsze znaki zodiaku. Jaki jest twój charakter według astrologii?

Astrologia może dużo powiedzieć o naszym charakterze i predyspozycjach. Wpływa na to nasza data urodzenia, a więc znak zodiaku, do którego należymy. Które z nich, według astrologii, są najmilsze, a które najwredniejsze? Niektórzy mogą być zaskoczeni.

Często mówi się, że jeśli ktoś zachowuje się w konkretny sposób, to oznacza, że urodził się pod pewnym znakiem zodiaku. Podobnie jest z byciem miłym lub wrednym dla innych. Astrolodzy uważają, że można podzielić znaki zodiaku według tych dwóch kryteriów. Warto jednak nie brać tego za pewnik i spojrzeć na sytuację z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Najmilsze znaki zodiaku. Według astrologów to one są najbardziej przyjacielskie

Znaki zodiaku potrafią determinować to, jak zachowujemy się w konkretnych sytuacjach, wpływając na nasz charakter. Okazuje się, że sześć z nich wyróżnia się bardzo pozytywnie podczas relacji z innymi. Te znaki zodiaku są uważane za miłe, pomocne i takie, które nawet w trudnych sytuacjach wyciągną do nas pomocną dłoń. O kim mowa?

Według astrologów do najmilszych znaków zodiaku należą osoby urodzone pod znakiem wagi, ryb, byka, wodnika, strzelca oraz bliźniąt. Niektóre z nich są oczywiście bardziej empatyczne, a nastawienie innych zależy od ich aktualnego nastroju. Jednak to te sześć znaków wyróżnia się na tle pozostałych wyjątkową empatią i miłym nastawieniem.

Znaki zodiaku, które są uważane za wredne. Do relacji z nimi trzeba podchodzić z odpowiednim dystansem

Niektóre znaki zodiaku potrafią być niezwykle wredne. Wynika to z ich natury, choć często starają się nad sobą pracować, by mieć się na baczności. Nieprzyjemne usposobienie niektórych osób zwykle wynika ze złego humoru czy ogólnej irytacji związanej z różnymi sytuacjami. Jakie znaki zodiaku według astrologów uważane są za najwredniejsze?

Mówi się, że do wrednych znaków zodiaku należą przede wszystkim skorpiony, koziorożce, barany, panny, lwy oraz raki. Relacje z osobami urodzonymi pod tymi znakami mogą być trudne, lecz warto podchodzić do nich z odpowiednim dystansem. Choć bywają wredne, w głębi duszy tak naprawdę wcale nie chciały takie być.

Więcej o: