Patricia Kazadi pokazała się bez makijażu. Fani patrzą też na włosy. "Boska"

Patricia Kazadi znów zrobiła furorę na Instagramie. Tym razem gwiazda podzieliła się w sieci zdjęciem w naturalnej wersji. Internauci oraz internautki nie mogą oderwać wzroku. - Bajka, krajobraz za***iaszczy i do tego piękna ty - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Jak pielęgnować fryzurę afro lub loki?

Patricia Kazadi jest jedną z popularniejszych artystek w Polsce, która spełnia się nie tylko w roli aktorki, czy wokalistki, lecz także kompozytorki oraz influencerki, prowadząc aktywnie swoje social media. Na Na Instagramie Patricię Kazadi obserwuje aktualnie ponad 267 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Gwiazda na swoim profilu porusza także wiele lifestyle'owych i kobiecych tematów, w tym tych dotyczących samoakceptacji.

Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka w sukience z dekoltem do pępka. "Nawet Doda w cieniu"

Patricia Kazadi bez makijażu. Jak wygląda w naturalnej wersji? Fani nie mają wątpliwości

Patricia Kazadi opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie, do którego zapozowała w naturalnej wersji, bez makijażu. Po raz kolejny zachwyciła internautki oraz internautów swoją urodą. - No cześć nowy rok - napisała.

 

Maffashion Maffashion zapytana o kolejną ciążę. "Nigdy nie chciałabym drugi raz tak tego przeżywać"

Pod postem pojawiły się komentarze

Boszz, piękna jesteś Pattt!
Pięknie Pani wygląda, mam nadzieję, że pani samopoczucie jest równie wspaniałe
Kocham, jesteś Piękna
Pati super wyglądasz <3 <3 <3 Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku... Fajuchne loczki
Boska <3 <3 <3
Wow
Bajka, krajobraz za***iaszczy i do tego piękna ty

- czytamy. To nie pierwszy raz, kiedy Patricia Kazadi dzieli się w sieci zdjęciem bez makijażu. - "Jest pani piękna, kobieca naturalna", "Widać w tobie samą naturę elegancko i pięknie zarazem bez zbędnych makijaży", "Cudo, sama natura", "Klasa sama w sobie", "Wow i po co jakieś filtry", "W blasku twojej urody, inni mogą co najwyższej poopalać się, a zwłaszcza ci hejtujący. Jest moc" - piszą internauci pod innymi zdjęciami.

Więcej o: