Doda eksponuje wyrzeźbioną sylwetkę w zmysłowym body. Figura piosenkarki zachwyca!

Doda opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych nagranie, na którym zaprezentowała swoją wyrzeźbioną sylwetkę, pozując jedynie w białym body. Gwiazda niejednokrotnie wspominała, że aktywny tryb życia jest dla niej niezwykle ważny. Nic więc dziwnego, że figura artystki prezentuje się perfekcyjnie! Czy Dariusz Pachut może mieć powody do zazdrości?

To nie pierwszy raz, kiedy Doda zachwyca w mediach społecznościowych swoją perfekcyjną sylwetką. Piosenkarka nie bez powodu wielokrotnie nazywana była posiadaczką "najlepszej figury polskiego show-biznesu". Gwiazda opublikowała ostatnio na swoim Instagramie krótkie nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć ją pozującą w samym białym body w kuchennym anturażu. Czy podczas spokojnego dnia w domu towarzyszył jej nowy ukochany? 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Miłość Dody i Dariusza Pachuta cały czas kwitnie! Jednak czy znajdują dla siebie czas?

Trzeba przyznać, że artyści na całym świecie zwłaszcza w okresie świątecznym i sylwestrowym mogą mieć problem ze znalezieniem wolnej chwili na odpoczynek. Nie inaczej było w przypadku Dody. Jeszcze kilka dni temu piosenkarka błyszczała na scenie podczas swoich niesamowitych występów w trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 Polsatu w Chorzowie. Warto dodać, że również tam gwiazdę wspierał jej nowych ukochany — Dariusz Pachut. Po koncercie mężczyzna czule wziął Dodę w ramiona i obdarował gorącym pocałunkiem. Całość uwieczniła kamera. Na szczęście po imprezie para znalazła dla siebie czas wolny! 

Doda buszuje w kuchni z mężczyzną u boku! Zachwyciła też sylwetka piosenkarki 

Niedawno na Instagramie Dody mogliśmy zobaczyć piosenkarkę pozującą w samym body przed kuchennym lustrem. Nie da się zaprzeczyć, że figura artystki zachwyca! Jak okazuje się, gwiazda nie spędzała wolnego czasu w kuchni samotnie. Towarzyszył jej mężczyzna wraz, z którym artystka przygotowała posiłek. Jak możemy się domyślać, był to nowy ukochany piosenkarki.

Doda pozuje przed lustremDoda pozuje przed lustrem Instagram.com / @dodaqueen

Doda pozuje przed lustremDoda pozuje przed lustrem Instagram.com / @dodaqueen

Zobacz wideo Pachut ostro reaguje na słowa Dody

Po pełnym wrażeń, a także zawodowych zobowiązań świątecznym i sylwestrowym okresie, początek nowego roku to czasem, kiedy para znalazła czas na wspólny odpoczynek w domu. Doda i Dariusz Pachut nie ukrywają swojego szczęścia i obustronnego zaangażowania w związek. 

Doda i Dariusz PachutDoda i Dariusz Pachut Instagram.com / @dodaqueen

Doda i Dariusz PachutDoda i Dariusz Pachut Instagram.com / @dodaqueen

Więcej o: