Rozmawiała z milionerami i już wszystko wie. Radzi, jak zostać bogatym w 2023 roku

Dziennikarka śledcza Business Insider Kathleen Elkins przez lata swojej kariery rozmawiała z milionerami. Zauważyła, że wszystkie te osoby mają ze sobą coś wspólnego i zorientowała się, że poznała przepis na sukces. W najnowszym artykule zdradziła, co należy zrobić, aby zostać bogatym i niezależnym finansowo w 2023 roku.

Więcej historii kobiet przeczytasz na Gazeta.pl.

Praca Kathleen polega na przeprowadzaniu wywiadów z ludźmi sukcesu i pytaniu ich o to, jak zarządzają swoimi finansami. Przez ostatnie siedem lat przeprowadziła dziesiątki rozmów i zauważyła, że w wielu z nich powtarzają się te same motywy. Zorientowała się, że mogą okazać się przepisem na sukces. W najnowszym artykule wyjaśniła, co robić w 2023 roku, aby zwiększyć swój majątek.

Zobacz wideo "Jedna kobieta powiedziała, że chce tę sukienkę, którą miałam na sobie, i zapłaci za nią każde pieniądze"

Radzi, jak zostać bogatym w 2023 roku

Dziennikarka podkreśliła, że aby nie komplikować sobie życia i nie czuć się przytłoczona zbyt wieloma postanowieniami na nowy rok, wprowadzi tylko dwie nowe zasady do swojej codzienności. To one mają jej pomóc zbudować bogactwo w 2023 roku.

Najpierw podkreśliła, że bogacze głośno i wyraźnie podkreślają:

Suma pieniędzy, jakie możesz oszczędzić, jest ograniczona. Jednak nie ma limitu pieniędzy, które możesz zarobić.

W związku z tym radzi, aby znaleźć dodatkowe zajęcie poza głównym miejscem pracy, które sprawi nam przyjemność i przyniesie dodatkowy zastrzyk gotówki. Sama od początku kariery korzysta z dodatkowych zleceń i zajęć "na boku". Przyznała, że obejmowały one wszystko, nawet pracę w sklepie z rakietami do tenisa.

W 2023 roku próbuje znaleźć coś, co przyniesie jej dochód poza etatem i nie będzie wiązało się z ogromnym wysiłkiem. Dzięki temu zaoszczędzi energię i pieniądze. Pomyślała o inwestowaniu - w jej przypadku w nieruchomości. 

Drugą ważną rzeczą, którą wszyscy powtarzają, jest ustalenie celów finansowych. 

To, czego nauczyłam się od odnoszących sukcesy inwestorów, to to, że nie osiągniesz szybko celu bez wyznaczonego kierunku

- dodała.

Przelej swoje cele na papier, spisz je. Patrz na nie często i upewnij się, że twoje nawyki i wybory, których dokonujesz każdego dnia, przybliżają cię do ich osiągnięcia

- podkreśliła.

Więcej o: