Marina Łuczenko-Szczęsna świętuje na Instagramie. Gwiazda i jej rodzina mają powód do radości

Ostatnio Marina podzieliła się z fanami radosną nowiną na swoim Instagramie. Piosenkarka o tej wiadomości dowiedziała się w trakcie sylwestrowej zabawy. Na swoim profilu zamieściła także swoją reakcję oraz najbliższych. Okrzykom radości nie było końca! Czym dokładnie pochwaliła się artystka?

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała niedawno na swoim instagramowym profilu nowe stories, w którym piosenkarka postanowiła przekazać swoim fanom radosną nowinę. Jak większość gwiazd w okresie świąteczno-sylwestrowym również wokalista była bardzo zapracowana. Nowy Rok powitała, goszcząc na scenie "Sylwestra Marzeń" TVP w Zakopanem. Zaraz po tym od razu postanowiła udać się do Warszawy. Teraz kiedy w końcu wróciła do domu, znalazła moment, aby przekazać w mediach społecznościowych wspaniałą informację. Czym pochwaliła się artystka? 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marina ma powód do radości! Ta szczęśliwa wiadomość dotarła do niej w Sylwestra 

W jednym ze swoich najnowszych instastories Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła opowiedzieć swoim fanom, co działo się u niej przez ostatnie kilka dni. Wytłumaczyła m.in., że przez niełatwy powrót z Zakopanego nie miała jeszcze okazji zrelacjonować, co dokładnie wydarzyło się ostatnio w jej życiu. Ponadto we znaki dała się także choroba lokomocyjna, która jak twierdzi sama gwiazda na pewien czas "wyłączyła ją z życia". Jednak teraz po powrocie do domu i codziennych spraw, artystka nie była w stanie dłużej ukrywać przed fanami tej ekscytującej informacji. 

Marina Łuczenko na InstagramieMarina Łuczenko na Instagramie Instagram.com /@marina_official

Jak mogliśmy dowiedzieć się z mediów społecznościowych Mariny, ostatnio liczba obserwujących piosenkarki na Instagramie dobiła miliona! Ta radosna wiadomość dotarła do gwiazdy jeszcze podczas sylwestrowej zabawy. Artystka podzieliła się także swoją spontaniczną reakcją, nagraną właśnie podczas sylwestra. Okrzykom radości nie było końca! 

reakcja Mariny Łuczenko na Instagramiereakcja Mariny Łuczenko na Instagramie Instagram.com /@marina_official

Kochani mam milion, Jezus Maria, dziękuję!

- krzyczała z radości podekscytowana piosenkarka. 

Zobacz wideo Marina o relacji z mężem

Marina może liczyć na wsparcie rodziny. Ma z nią bardzo silną więź

Warto podkreślić, że w polskim show-biznesie podobnym statusem może pochwalić się jedynie parę osób w tym.in. Robert Lewandowski, Doda, Maffashion, czy Ewa Chodakowska. W sylwestra do tego zacnego grona dołączyła także Marina. Gwiazda od zawsze podkreślała, że ma bardzo silną więź ze swoją rodziną. Krewni piosenkarki w tym jej mąż i syn, wspierają jej na każdym etapie kariery. 

Ponadto Marina ma ostatni jeszcze więcej powodów do radości! Kilka dni temu gwiazda poinformowała, że wraz z jej mężem — Wojciechem Szczęsnym, udało im się w końcu sfinalizować wszelkie formalności, związane z zakupem działki w Zakopanem. Wiosną tego roku planują rozpocząć tam budowę ich nowego domu. 

Więcej o: