42-letnia Kim Kardashian bez makijażu. Fani są zszokowani. "Naprawdę tak wyglądasz?"

Kim Kardashian jest jedną z najczęściej wyszukiwanych gwiazd bez makijażu na całym świecie. Jej uroda budzi podziw kobiet i mężczyzn na całym świecie. Celebrytka często decyduje się na pokazanie swojego naturalnego piękna.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jako właścicielka dobrze prosperującej firmy kosmetycznej, Kim Kardashian prawie zawsze nosi makijaż. Ale nie wstydzi się tego, jak wygląda bez niego. Dumnie rezygnuje z makijażu i publikuje naturalne selfie znacznie częściej niż większość jej słynnych sióstr. Gwiazda od początku swojej kariery w show-biznesie przeszła sporą metamorfozę.

 

Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka w sukience z dekoltem do pępka. "Nawet Doda w cieniu"

Zobacz wideo Kilka miesięcy, kilka dni, a nawet dwie doby! Tyle trwały najkrótsze małżeństwa gwiazd

Kim Kardashian bez makijażu. Celebrytka uwielbia siebie w naturalnej wersji

42-letnia Kim Kardashian może pochwalić się nieskazitelną, pozbawioną zmarszczek skórą twarzy bez nakładania jakichkolwiek kosmetyków. Celebrytka wielokrotnie powtarza, że chociaż uwielbia mieć pełny makijaż na twarzy, pasjonuje ją również rutyna pielęgnacyjna. W wywiadzie z magazynem The Gloss zdradziła:

Mam tak wielu przyjaciół, którzy nie noszą makijażu i prawie nigdy nie układają sobie włosów. Uwielbiam dbać o swoją skórę. Zawsze testuje różne produkty i często próbuję wielu różnych rzeczy do pielęgnacji. Nie trzymam się tylko jednego środka do mycia twarzy lub kremu nawilżającego.
 

Ostatnio Kardashian porzuciła pełny makijaż dla zdjęć ukazujących jej prawdziwą skórę w naturalnej reklamie promującej jej linię produktów do pielęgnacji skóry. Fani mogli zobaczyć rzadko widzianą wersję gwiazdy.

Jesteś olśniewająca.
O mój Boże. Naprawdę tak wyglądasz?
Wyglądasz jak nastolatka.
 

Celebrytka wzięła udział w wydarzeniu nie mając na sobie grama makijażu

Celebrytka wygląda i czuje się tak olśniewająco bez makijażu, że wzięła nawet udział, w dużym publicznym wydarzeniu au naturel. Gwiazda wprawiła również fanów w osłupienie, biorąc udział w pokazie Balenciagi podczas Tygodnia Mody w Paryżu w październiku 2016 roku. Kim Kardashian zaprezentowała się z idealnie gładką i pozbawioną makijażu twarzą.

 
Więcej o: