Wydała na operacje plastyczne już 2 mln złotych. W planach ma kolejną

Laluna z "Królowych życia" szczerze przyznaje, że uwielbia medycynę estetyczną i poprawianie urody. Niedawno pochwaliła się, ile wydała na operacje, które wykonała. Suma przyprawia o zawrót głowy.

Katarzyna Aleksander, czyli Laluna Unique, zdobyła popularność dzięki programowi TTV "Królowe życia". Kobieta słynie z licznych operacji plastycznych. Otwarcie mówi o tym, że uwielbia zabiegi medycyny estetycznej. 

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Jak pielęgnować fryzurę afro lub loki?

Laluna nie ukrywa, że kocha poprawiać urodę. Jakie zabiegi ma za sobą?

Na koncie na Instagramie Lalunia zebrała niemal 440 tys. obserwujących. "Królowa życia" dzieli się z fanami ciekawostkami ze swojego luksusowego życia. Ponad rok temu podzieliła się z fanami listą rzeczy, które poprawiła u lekarza medycyny estetycznej.

Miałam robiony zabieg odsysania bardziej nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Kocie oczy, lifting ust, lifting brwi, lifting policzków, czyli podciąganie. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka.

Dodatkowo Laluna wykonała zabieg "foxy eyes", czyli wydłużenia oka oraz poprawiła wygląd zębów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Królowa życia" podała datę kolejnego zabiegu. Co zrobi tym razem?

Na InstaStory Laluna pochwaliła się planami na kolejny zabieg, który będzie miał miejsce 24 stycznia 2023 roku. Co tym razem poprawi sobie "Królowa życia"?

Celebrytka nie ujawniła wprost takiej informacji, ale z nagrania można się domyślić, że chodzi o zabiegi wykonywane wokół oczu lub lifting policzków. Laluna przyznała, że na wszystkie operacje, które wykonała do tej pory, wydała około 2 miliony złotych. Sądząc po komentarzach na profilu celebrytki, fanom podobają się zmiany w wyglądzie Laluny.

Piękna!
Petarda. Chciałabym kiedyś Panią spotkać.
Prawdziwa diva niczym Beyonce!
Piękne włosy!
 
Więcej o: