Kim Kardashian pokazała, jak wygląda bez doczepów. Jej włosy wyglądają zupełnie inaczej

Fryzura Kim Kardashian na co dzień wygląda zupełnie inaczej, niż w czasie oficjalnych wyjść. Niedawno celebrytka pokazała się na TikToku w naturalnej odsłonie.
Zobacz wideo Usta w stylu Kim Kardashian krok po kroku:

Przez wiele lat jednym ze znaków rozpoznawczych Kim Kardashian były długie, ciemne włosy. Kilka miesięcy temu celebrytka zdecydowała się jednak na metamorfozę. Ku zaskoczeniu fanów postawiła na blond pasma.

Nowa fryzura Kim Kardashian

Nową fryzurę celebrytki mogliśmy podziwiać w czasie ubiegłorocznej MET gali, w czasie której pojawiła się w zjawiskowej kreacji, która należała 60 lat temu do Merlin Monroe. Co ciekawe, aby ją włożyć, Kim musiała zrzucić aż 7 kilogramów. - Dwa razy dziennie wkładałam sauna suit, biegałam na bieżni, całkowicie wyeliminowałam cukier i węglowodany, jadłam tylko warzywa i białko. Nie głodziłam się, ale trzymałam rygor - wyznała w rozmowie z magazynem "Vogue".

 

Od kilku miesięcy Kim pojawia się różnych odcieniach blondu. Na zdjęciach, które publikowane są w mediach społecznościowych, jej włosy są długie, lśniące i idealnie gładkie. Okazuje się jednak, że fryzura Kim nie wygląda na co dzień tak, jak w czasie oficjalnych wyjść. Niedawno celebrytka pokazała się na TikToku w naturalnej odsłonie.

Kim Kardashian pokazała, jak wygląda bez doczepów

Kim na świątecznym filmiku, który nagrała wraz z najstarszą córką North, wystąpiła bez makijażu, a uwagę fanów przykuła przede wszystkim jej fryzura. Wiele osób zwróciło uwagę na fakt, że jej naturalne włosy są dosyć krótkie i cienkie. Zobaczcie, jak celebrytka wygląda bez doczepów:

Kim Kardashian pokazała, jak wygląda bez doczepów.Kim Kardashian pokazała, jak wygląda bez doczepów. TikTok//Kim and North

Kim Kardashian pokazała, jak wygląda bez doczepówKim Kardashian pokazała, jak wygląda bez doczepów TikTok//Kim and North

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: