Co mówi o tobie numer twojego mieszkania? Zdradza więcej, niż ci się wydaje

Domowa numerologia może określić charakter mieszkańców spod danego adresu. Wibracje energii liczb zawartych w oznaczeniach budynku i lokalu pozwalają określić najważniejsze cechy osobowości. Okoliczności nabycia mieszkania nie mają znaczenia, działanie tego odłamu astrologii pozostaje bez zmian.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jaka jest twoja liczba w domowej numerologii? Ten odłam astrologii może dużo powiedzieć o osobowości mieszkańców spod danego adresu. Dowiedz się co numer domu lub lokalu mówi o twoim charakterze. Wszystko zależy od wibracji energii liczb podstawowych.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Jak odkryć swoją liczbę? Sam adres nie wystarczy

Aby określić liczbę z domowej numerologii, nie wystarczy jedynie znać swój adres. Za każdym razem musi być to jedna cyfra. Jeśli numer lokalu lub budynku jest większy niż dziesięć, dodaj do siebie oba znaki. Nie bierz pod uwagę numerów zawartych w nazwie ulicy, takich jak np. Mieszka I, czy Bohaterów II Wojny Światowej. Do sprawdzenia wibracji liczb powinny cię interesować wyłącznie oznaczenia budynku i mieszkania. 

Wibracje liczb. Co mówi o tobie domowa numerologia?

Numerologiczna "1" - osoby mieszkające pod tym adresem są wolnymi strzelcami. Potrzebują dużo przestrzeni, zarówno w swoim domu, jak i życiu. Cenią sztukę, indywidualizm, a także szukanie nowych oraz nietypowych rozwiązań. Lubią myśleć nieszablonowo, co często prowadzi do niezrozumienia, czy też odrzucenia ze strony innych. 

Numerologiczna "2" - dwójka jest symbolem buzujących uczuć, ustabilizowanych przez harmonię i głębokie więzi. Pod tym numerem najczęściej można spotkać dobrych przyjaciół oraz szczęśliwe rodziny. W domu o liczbie "2"  rzadko kiedy dochodzi do kłótni czy sprzeczek.

Numerologiczna "3" - trójka to liczba astralna emanująca energią. Ludzie mieszkający pod tym adresem są żywiołowi, a pokłady ich kreatywności wydają się nieskończone. Lokatorzy są także otwarci na innych. Przez mieszkanie często przewijają się goście, którzy czują się w nim jak u siebie w domu.

Numerologiczna "4" - Stabilizacja, trzymanie się zasad i ambicja. To cechy, które charakteryzują mieszkańców adresu o liczbie astralnej równej czwórce. Lokatorzy ciągle dążą do samodoskonalenia, obierają istotne cele, i ciągle starają się je osiągnąć.

Numerologiczna "5" - ta liczba charakteryzuje się u mieszkańców pod postacią humoru i pozytywnej energii, idących w parze ze sporą dozą chaosu. W domu spod numeru pięć zawsze coś się dzieje. Ostatnie co znajdziesz w tym lokum to nuda.

Numerologiczna "6" - pod tym adresem mieszkają najczęściej ludzie ułożeni, dojrzali i zdolni do kompromisów. Unikają konfliktów, jednak nie pozwalają wejść sobie na głowę.

Numerologiczna "7" - ludzie mieszkający pod numerem 7 to najczęściej marzyciele, żyjący we własnym świecie Cechuje ich także wiele sprzeczności. Są wrażliwi, a jednocześnie niezwykle silni, potrafią zjednać sobie przyjaciół, żyjąc na uboczu społeczeństwa.

Numerologiczna "8" - innowacyjne myślenie i odkrywanie nowych ścieżek to coś, co dominuje w osobowościach ludzi spod numeru 8. Są pewni siebie, chcą stale rozwijać swoje zdolności, szukając przy tym mniej popularnych rozwiązań.

Numerologiczna "9" - to najczulsze osoby z całego zestawienia. Cechuje ich nieustająca chęć pomocy innym. Wręcz emanują pozytywną energią.

Pamiętaj jednak, że numerologia nie jest prawdą objawioną i należy podchodzić do niej z dystansem.

Więcej o: