Joanna Koroniewska o sekrecie jej udanego związku: Oj nie wiem, czy jest udany

Joanna Koroniewska po raz kolejny postanowiła poodpowiadać na Instagramie na pytania swoich obserwatorów. Jedna z osób zapytała aktorkę o sekret udanego związku. Co odpowiedziała? Niektórzy będą zaskoczeni: "Tylko tak udaje się nam jakoś przetrwać".

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl 

Zobacz wideo Ogi Ugonoh: Patrzę na ciało przez pryzmat systemowych wykluczeń i bycia czarnoskórą kobietą [fragment podcastu femiTALK]

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją już ponad 697 tysięcy obserwatorek i obserwatorów. Na swoim profilu Joanna Koroniewska regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że zarówno aktorkę, jak i jej męża Macieja Dowbora, internautki oraz internauci uwielbiają za dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru, które regularnie pokazują na swoich social mediach. 

Joanna Koroniewska szczerze o małżeństwie: Tylko tak udaje się nam jakoś przetrwać

Joanna Koroniewska postanowiła ostatnio poodpowiadać na pytania internautek oraz internautów na Instagramie. Okienko do ich zadawania aktorka udostępniła w relacji. Wśród pytań pojawiły się m.in. te dotyczące mieszkania w Warszawie czy domu w Hiszpanii. Nie zabrakło również tych poruszających temat małżeństwa.

Jaki macie sekret udanego związku?

- zapytała jedna z osób.

Oj nie wiem, czy jest udany. Na pewno wiem, że związek to jeden wielki kompromis. Z każdej strony. I tylko tak udaje się nam jakoś przetrwać 

- odpowiedziała aktorka. Kolejne pytanie dotyczące związku, które pojawiło się w okienku dotyczyło natomiast kryzysu w małżeństwie: "Jak przetrwać kryzys w małżeństwie. (18 lat razem / 13 po ślubie)".

Trudne pytanie. Każdy ma inną teorię - ja jedną - kiedyś, kiedy zepsuła się pralka, się ją naprawiało, a teraz się kupuje nową. Ja jestem oszczędna - wolę naprawiać ;)

- odpowiedziała.

Joanna Koroniewska o sekrecie udanego związkuJoanna Koroniewska o sekrecie udanego związku https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Więcej o: