Joanna Koroniewska o sekrecie jej udanego związku: Oj nie wiem, czy jest udany

Joanna Koroniewska po raz kolejny postanowiła poodpowiadać na Instagramie na pytania swoich obserwatorów. Jedna z osób zapytała aktorkę o sekret udanego związku. Co odpowiedziała? Niektórzy będą zaskoczeni: "Tylko tak udaje się nam jakoś przetrwać".

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl 

Zobacz wideo Ogi Ugonoh: Patrzę na ciało przez pryzmat systemowych wykluczeń i bycia czarnoskórą kobietą [fragment podcastu femiTALK]

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją już ponad 697 tysięcy obserwatorek i obserwatorów. Na swoim profilu Joanna Koroniewska regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że zarówno aktorkę, jak i jej męża Macieja Dowbora, internautki oraz internauci uwielbiają za dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru, które regularnie pokazują na swoich social mediach. 

Izabela Kuna52-letnia aktorka pozuje w bikini i odsłania umięśnione ciało. "Ogień"

Joanna Koroniewska szczerze o małżeństwie: Tylko tak udaje się nam jakoś przetrwać

Joanna Koroniewska postanowiła ostatnio poodpowiadać na pytania internautek oraz internautów na Instagramie. Okienko do ich zadawania aktorka udostępniła w relacji. Wśród pytań pojawiły się m.in. te dotyczące mieszkania w Warszawie czy domu w Hiszpanii. Nie zabrakło również tych poruszających temat małżeństwa.

Jaki macie sekret udanego związku?

- zapytała jedna z osób.

Oj nie wiem, czy jest udany. Na pewno wiem, że związek to jeden wielki kompromis. Z każdej strony. I tylko tak udaje się nam jakoś przetrwać 

- odpowiedziała aktorka. Kolejne pytanie dotyczące związku, które pojawiło się w okienku dotyczyło natomiast kryzysu w małżeństwie: "Jak przetrwać kryzys w małżeństwie. (18 lat razem / 13 po ślubie)".

Trudne pytanie. Każdy ma inną teorię - ja jedną - kiedyś, kiedy zepsuła się pralka, się ją naprawiało, a teraz się kupuje nową. Ja jestem oszczędna - wolę naprawiać ;)

- odpowiedziała.

Karolina Szostak na zdjęciu sprzed 22 lat. Co za zmiana! 'Teraz lepiej', 'I te usta' (zdjęcie ilustracyjne)Karolina Szostak na zdjęciu sprzed 22 lat. Co za zmiana! "I te usta"

Joanna Koroniewska o sekrecie udanego związkuJoanna Koroniewska o sekrecie udanego związku https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Więcej o: