52-letnia Ewa Wachowicz pręży ciało na plaży. "Jedna z najpiękniejszych kobiet" - piszą fani

Ewa Wachowicz zaskoczyła fanów podróżą do ciepłej Afryki, skąd podzieliła się słonecznymi chwilami na plaży. Gwiazda zapozowała w stroju kąpielowym, podkreślającym sylwetkę. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewa Wachowicz zyskała rangę ikony stylu. Wiele kobiet inspiruje się nie tylko przepisami kulinarnymi gwiazdy telewizji, ale również modowymi stylizacjami. Miss Polonia 1992 niedawno obchodziła swoje 52 urodziny. Gwiazda świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi już ponad 189 tysięcy osób. Wachowicz z obserwatorami dzieli się nie tylko zawodowymi poczynaniami, ale również prywatnymi chwilami.

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"

Była Miss Polonia w Afryce. Ewa Wachowicz podzieliła się z fanami zdjęciem w stroju kąpielowym

Ewa Wachowicz już od kilku dni przebywa w gorącej Afryce, skąd raczy obserwatorów na Instagramie wyjątkowymi zdjęciami. Gwiazda oprócz klasycznych zdjęć wykonanych z ręki podzieliła się również kadrami, gdzie pozuje przed obiektywem. Była Miss Polonia niedawno obchodziła swoje 52. urodziny, lecz wciąż może się pochwalić niezwykle smukłą sylwetką. Wachowicz postawiła na niebieski, jednoczęściowy strój kąpielowy i zestawiła go z niebieską chustą oraz czapką z daszkiem.

 

Reakcja fanów na zdjęcia Ewy Wachowicz z Afryki. Co za forma!

Ewa Wachowicz może liczyć na wsparcie ze strony fanów, co widać po reakcjach pod najnowszym postem gwiazdy. 52-letnia prezenterka oprócz promiennego uśmiechu zachwyca również zjawiskową formą. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy i słów uznania.

Figura uroda samo piękno
Jedna z najpiękniejszych kobiet na jednej z najpiękniejszych plaż
Czad! Wyglądasz cudnie.
Jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie
Wow, ale pięknie!
Więcej o: