Majka Jeżowska ma 62 lata i zachwyca swoim wyglądem. Jest wierna jednej diecie

Majka Jeżowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na jej hitach wychowywało się kilka pokoleń Polaków. Choć w tym roku skończy 63 lata, pochwalić się może fenomenalną kondycją. - Bycie seksi babcią to coś fantastycznego - wyznała. Jaki jest jej sekret?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jesienią jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?

Każdy zna piosenki śpiewane przez Majkę Jeżowską. "A ja wolę moją mamę", "Na plaży fajnie jest" czy "Wszystkie dzieci nasze są" to przeboje, które śpiewają już kolejne pokolenia. Ku uciesze wielu fanek i fanów, Majka Jeżowska aktywnie prowadzi swój profil na Facebooku, gdzie śledzi ją ponad 41 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

62-letnia Majka Jeżowska zachwyca figurą. "Bycie seksi babcią to coś fantastycznego"

Majka Jeżowska już kilka lat temu wyznała, że od dłuższego czasu przestrzega zasad diety wegetariańskiej. Choć na taki model żywienia zdecydowała z powodów zdrowotnych, efekty które uzyskała sprawiły, że zdecydowała się wprowadzić te zasady na stałe do swojego jadłospisu. - Zmieniają się nam rysy twarzy, naprawdę, proszę mi wierzyć. Znika opuchnięcie, taka pewna ociężałość, którą mamy, jedząc te rzeczy, które się długo, długo, długo odkładają - zaznaczyła przed laty w rozmowie z Newserią. 

 
Wow! Te pani nogi są najpiękniejsze w całym show biznesie!
Bogini!
Wiek to tylko liczba, Maju jesteś piękną kobietą
Wygląda pani jak milion dolarów
Nic się pani nie zmienia!

- komentują internautki oraz internauci pod publikowanymi przez nią zdjęciami.

Majka Jeżowska doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego świetnego wyglądu i dobrze czuje się w swoim ciele. - Bycie seksi babcią to coś fantastycznego - powiedziała podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego. - Pokazujesz na Instagramie roznegliżowanie zdjęcia. Chcesz, by młodzież dostała zawału? - zapytał Wojewódzki, na co Jeżowska odparła:

Pokazuję, póki mogę.
Więcej o: