Ostra reakcja Zamachowskiego na pytanie o Richardson. "Już mnie nie interesuje"

Mimo że Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson rozstali się blisko dwa lata temu, byli partnerzy nadal nie mają rozwodu. Aktor został niedawno zapytany o tę kwestię przez jednego z dziennikarzy.
Zobacz wideo Zamachowska zamieszkała z nowym partnerem:

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson rozstali się w 2021 roku. Zakończenie tej relacji wzbudziło ogromne zainteresowanie medialne. Niedługo po tym dziennikarka zdecydowała się na zmianę nazwiska. Zaczęła posługiwać się tym, które należało do jej pierwszego męża, czyli Willa Richardsona.

- To jest nazwisko, które przyniosło mi sławę, to jest nazwisko, które ludzie pamiętają z programu "Europa da się lubić". To jest nazwisko, które noszę za zgodą mojego pierwszego męża, więc myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby do tego nazwiska wrócić teraz oficjalnie - wyjaśniła w jednym z wywiadów. 

Zamachowski unika odpowiedzi na pytanie

Zamachowski i Richardson nadal jednak nie mają rozwodu. Aktor został niedawno zapytany o tę kwestię przez dziennikarza jednego z portali. Wiele osób może zaskoczyć stanowcza reakcja aktora. 

- Monika mnie już nie interesuje. Proszę mnie o nią nie pytać - powiedział w rozmowie telefonicznej z dziennikarzem z fakt.pl, po czym się rozłączył. Natomiast w odpowiedzi na wiadomość tekstową dotyczącą daty rozwodu z Richardson, aktor stwierdził, że "pytanie o sprawy prywatne jest nietaktowne". 

Richardson: Nic się nie wydarzyło w tej kwestii

Z kolei dziennikarka wypowiedziała się na ten temat rok temu w rozmowie z portalem Jastrząb Post. 

Nic się nie wydarzyło w tej kwestii. Jest moim obecnym mężem na papierze, bo nie mamy rozwodu. Decyzją administracyjną mam zmienione nazwisko, więc jestem Monika Richardson. I nie ma już w ogóle żadnych śladów wkrótce już mojego byłego męża w moim życiu, że tak powiem

- wyznała Richardson.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: