Anna Mucha odsłania nogi i pośladek. Fani podzieleni: "Przytyło się", "Super nogi"

Anna Mucha słynie z tego, że nie boi się wzbudzać kontrowersji. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała właśnie post, na którym odsłoniła nogi i pośladek. W komentarzach zawrzało...

Anna Mucha na dużym ekranie zadebiutowała już w wieku 9 lat w filmie Korczak Andrzeja Wajdy. Swoją pierwszą główną rolę zagrała w filmie Przeklęta Ameryka Krzysztofa Tchórzewskiego. Punktem zwrotnym w jej karierze była rola Danki Dresner w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga. Po tym filmie Annę zaczęli dostrzegać również inni reżyserzy. Wystąpiła jeszcze w wielu filmach i serialach, a także w spektaklach Teatru Telewizji.

 

Anna Mucha nie boi się wzbudzać kontrowersji i nie przejmuje się nieprzychylnymi komentarzami. Chętnie dzieli się z fanami fragmentami prywatnego życia, publikując zdjęcia na swoim Instagramie.

Anna mucha opublikowała zdjęcie, na którym odsłania nogi i pośladek

Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem z łódki, na którym uśmiechnięta i naturalna pozuje na tle morza. Post aktorka opatrzyła opisem:

a jak Wasze zachody słońca?
 

Pod postem wylała się fala negatywnych komentarzy

Mimo tego, że Anna Mucha na zdjęciu jest radosna i nie odsłania więcej niż każdy z nas na plaży, fani nie odpuścili i tym razem. Aktorka musiała zmierzyć się z falą negatywnych komentarzy:

Masz wielki aktorski talent do święcenia tyłkiem
Bardzo lubię pani wysmakowany ekshibicjonizm
Żałosne, pani Anno…
Marylin Monroe czy Kajtek bez majtek

Nie wszystkim udało się powstrzymać od skomentowania wagi Anny Muchy. To już kolejny raz, kiedy fani zarzucają kobiecie, że przytyła

Zobacz wideo Anna Mucha nie poszła na groby, ale na masaż. Tłumaczy się

Hejterzy nie odpuścili i tym razem, sugerując aktorce, że przytyła.

Przytyło się

Pod postem pojawiły się również przychylne komentarze:

Super Nogi
Jest moc
Pięknie Aniu wyglądasz
Tak trzeba żyć

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: