Ma największe usta na świecie. "Lekarze mówią, że mogę umrzeć, ale to mnie nie powstrzyma"

25-latka z Bułgarii znana jest ze swojego niezwykłego wyglądu. Młoda kobieta słynie bowiem z tego, że ma największe usta na świecie. Choć lekarze odradzają jej wykonywanie kolejnych zabiegów, Andrea Iwanowa zupełnie ich nie słucha, co może skończyć się dla niej tragicznie.

Andrea Iwanowa jest 25-letnią celebrytką, która uwielbia modyfikować wygląd swojego ciała. Zaczęło się od powiększania ust, lecz młoda kobieta postanowiła na tym nie poprzestać. Nie tylko wypełnia wargi, testując granice ich wytrzymałości, lecz także zmienia rysy twarzy, wydłużając zabiegami swój podbródek. W planach ma również powiększenie piersi. Jak kobieta wyglądała przed tymi wszystkimi modyfikacjami? Jest nie do poznania.

Zobacz wideo Jak nakładać róż w kremie, by idealnie pasował do koloru na ustach?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ma największe usta na świecie. Planuje kolejne modyfikacje

Andrea rozpoczęła swoją przygodę z modyfikacją ciała w 2018 roku i od tamtej pory nie ogląda się za siebie. Standardowe wypełnianie ust nie spełniło jej oczekiwań. Chciała, by były naprawdę duże. Aktualnie kobieta jest posiadaczką największych ust na świecie, a w planach ma kolejne spektakularne modyfikacji innych partii ciała.

Kobieta pragnie pobić kolejny rekord i dąży do tego poprzez wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w podbródek, by jak najbardziej go wydłużyć. Jakiś czas temu Andrea miała urodziny, na które sprezentowała sobie jeden z takich zabiegów. "Daily Mirror" cytuje słowa dziewczyny na ten temat:

W zeszłym miesiącu były moje urodziny i świętowałam z wypełniaczami szczęki. Jestem zdeterminowana, aby zrobić więcej, ponieważ muszę wydłużyć i wyostrzyć podbródek. Tak bardzo chcę mieć ten rekord i jestem gotowa o niego walczyć.
 

Jak Andrea wyglądała przed zmianą wizerunku? Teraz jest nie do poznania

Nie da się ukryć, że Andrea Iwanowa bardzo zmieniła swój wygląd za pomocą różnych zabiegów. Widząc jej zdjęcia sprzed lat, trudno uwierzyć, że to właśnie ona. Kobieta się tym jednak nie przejmuje i nadal planuje znacząco ingerować w modyfikację swojego ciała. Nie powstrzymują jej nawet słowa lekarzy, którzy w trosce o jej zdrowie i życie odradzają kobiecie wprowadzanie kolejnych zmian. Andrea Iwanowa wspomina o tym tak:

Lekarze mówią, że mogę umrzeć, ale to mnie nie powstrzyma. (...) Lekarz powiedział, że uważa, że ??znowu przesadziłam z wypełniaczami na brodzie. Było zbyt wiele zastrzyków, a będzie ich więcej.
 
Więcej o: