Pokazała efekt odżywki do rzęs. Urosły jej nie tylko rzęsy? "Dobry Boże". "Nie śmieszne"

Odżywki przyspieszające porost rzęs to hit wielu kobiet. Jakiś czas temu sieć obiegł filmik, który zasiał ziarno niepewności wśród internautek. Nie wszystkie jednak wierzą w to, co widzą na nagraniu. - "Przydarzyło mi się to, ale nie aż tak dramatycznie", "Dobry Boże, wy wszyscy tak szybko wierzycie w cokolwiek - komentują.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje makijaże

Instagramowe reels powstały w odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie TikTokiem. Od jakiegoś czasu użytkowniczki oraz użytkownicy również na Instagramie dzielą się dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy wśród nich m.in. układy taneczne, trendy, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Dużą popularnością cieszą się także nagrania o tematyce urodowej. Jednak zawsze trzeba pamiętać, by wszystko, co pojawia się w sieci, traktować z dystansem.

Pokazała efekt odżywki do rzęs? "Ta kobieta raczej cierpi na hirsutyzm"

Jakiś czas temu Instagram obiegło wideo, na którym pewna kobieta przy okazji aplikowania pokazała ciemne włoski rosnące na policzku pod zewnętrznym kącikiem oka. - Serum przyspieszające porost rzęs zadziałało zbyt dobrze - napisano na wideo. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek:

Wyrzucam moje serum do rzęs jak najszybciej
O cholera, nie
To chyba nie jest dobra strategia marketingowa
Nie żartuję, przydarzyło mi się to, ale nie aż tak dramatycznie
Mam teraz irracjonalny strach z tego powodu i to nawet nie jest śmieszne

- piszą.

Część osób ma jednak wątpliwości, co do udostępnionego w sieci nagrania. Ich zdaniem nie jest to efekt odżywki do rzęs a zaburzenia objawiającego się nadmiernym owłosieniem:

To nie przez serum do rzęs, ale okej
Serum do rzęs nie jest aż tak mocne. Używam tego codziennie od lat. Dobry Boże, wy wszyscy tak szybko wierzycie w cokolwiek w mediach społecznościowych
Ta kobieta raczej cierpi na hirsutyzm

- czytamy.

Więcej o: