Wygląd 83-letniej mamy Marcina Tyszki zaskoczył internautów! Odważnie zapozowała na zdjęciach

83-letnia mama Marcina Tyszki na swoim instagramowym profilu z dumą udowadnia, że po 80. życie wciąż może wygląd jak z bajki. To m.in. za jej pozytywne podejście do życia, barwne stylizacje, zabawne opisy oraz rodzinność pokochały ją tysiące internautów. Co jeszcze wiadomo o Mirze Tyszce?

Nie da się ukryć, że mama Marcina Tyszki to prawdziwa ikona mody i stylu. Stylizacje kobiety zachwycają, a ona sama chętnie dzieli się nimi ze swoimi obserwującymi w mediach społecznościowych. Kto jeszcze nie widział jej profilu na Instagramie, ma wiele do nadrobienia! Znajdziemy tam nie tylko fotografie z życia codziennego kobiety, ale także licznych podróży oraz te prezentujące jej najbliższych członków rodziny. Za co jeszcze internauci pokochali Mirę Tyszkę? 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Mira Tyszka podbija Instagrama! Czym internautów zachwycała mama znanego fotografa?

Mira Tyszka skończyła niedawno 83 lata. Mimo dojrzałego wieku nie pozostaje ona w tyle i podąża za najnowszymi trendami. Również media społecznościowe nie mają przed nią tajemnic. Na swoim instagramowym koncie mama Marcina Tyszki prowadzi konto @mira_lamirra, gdzie zebrała już blisko 17 tys. obserwujących. Kobieta chętnie dzieli się na swoim profilu relacjami z podróży, wspaniałymi stylizacjami oraz chwali się relacją ze swoją kochającą rodziną. W swoich postach bardzo ciepło wyraża się przede wszystkim o swoim synu i mężu, pieszczotliwie nazywając mężczyzn Marcinkiem i Romkiem. 

Jak mogliśmy usłyszeć w jednym z wywiadów Marcina Tyszki dla "Dzień Dobry TVN" to właśnie on zainspirował swoją mamę do założenia kontakt na Instagramie. Jak jednak podkreślił, kobieta prowadzi go całkowicie sama. 

Założyłem mamie profil, ale to ona jest specjalistką od Instagrama. Śledzi instastories, wiec co się dzieje na świecie, u moich znajomych, których nawet ja nie śledzę. I sama wrzuca zdjęcia, które muszą być kolorowe — to podstawa

- pochwalił się w programie śniadaniowym Marcin Tyszka. 

 

Mira Tyszka zaraża pozytywną energią. 83-latka nie boi się wyzwań! 

Fotografie publikowane przez mamę Marcina Tyszki przyciągają wzrok oraz zachwycają barwami, jednym słowem — są wyjątkowo dopracowane. Mimo wszystko Mira Tyszka jest na nich bardzo naturalna, kobieca i zaraża pozytywną energią. Nie da się ukryć, że ma ona doskonałe wyczucie stylu, a prezentowane przez nią eleganckie zestawy charakteryzują się zazwyczaj mocnymi kolorami.

Zobacz wideo Marcin Tyszka zaskoczony w "Top Model"

Jednak to nie wszystko! Każdemu zamieszczonemu na jej profilu zdjęciu towarzyszy szczegółowy opis. To właśnie z nich fani mogą dowiedzieć się różnych ciekawostek zarówno z życia Miry Tyszki, jak i jej rodziny. Kobieta nieustannie zachwyca nie tylko swoją urodą, ale również pozytywną energią. Wśród fotografii, które znajdziemy na jej instagramowym koncie, nie zabrakło także tych odważnych! Na jednym z nich mama Marcina Tyszki zapozowała na... paralotni! 

 
Więcej o: