Czego Małgorzata Rozenek żałuje w swojej karierze? "Nie wiedziałam, w co wchodzę"

Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła udział w wywiadzie, w którym podsumowała swoją karierę. Z okazji 10-lecia pracy w telewizji celebrytka została zapytana m.in. o to, czego najbardziej żałuje w swojej karierze. Wiemy, z jakimi wyzwaniami musiała się zmierzyć i co poświęciła dla swojego spełnienia zawodowego!

Przez dekadę Małgorzata Rozenek-Majdan własnym tempem wspinała się na szczyt. Dla rozwoju swojej kariery gotowała była dla poświęceń i wyrzeczeń, jednak jak sama podkreśla — nigdy nie było łatwo. W wywiadzie dla jednego z serwisów celebryckich postanowiła zdradzić także, z czego nie zrezygnowałaby nigdy dla sławy. Na jakie jeszcze szczere wyznania zdecydowała się celebrytka? 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na szczere wyznanie. O co chodziło?

Małgorzata Rozenek-Majdan już na początku swojej obecności w telewizji okazała się postacią, jaką bez wątpienia można było określić niebywale charyzmatyczną, a także charakterystyczną. Z biegiem jej kariery dostrzegamy, że zebrała zarówno zacne grono zwolenników, jak i tych, którym mniej przypadła do gustu. Już od ponad 10 lat jest osobowością, która elektryzuje i dzieli widzów. Ostatnio wzięła udział w wywiadzie, gdzie opowiedziała o wzlotach i upadkach w trakcie przygody z show-biznesem. 

Celebrytka swoją rozpoznawalność zawdzięcza m.in. programowi TVN-u "Perfekcyjna Pani domu", który emitowany był w latach 2012-2014. Małgorzata Rozenek-Majdan przez jednego z dziennikarzy zapytana została niedawno czy spodziewała się, że po rozpoczęciu wspomnianego show telewizyjnego jej życie obróci się o 180 stopni. Co odpowiedziała? 

Dziś chce mi się śmiać z samej siebie, gdy przypomnę sobie moje myśli związane z pójściem do pracy w telewizji. To miały być dwa dni! (...) Nie wiedziałam, w co wchodzę i z czym będzie się mierzyć Nagle okazało się, że moje plany muszą ulec poważnym zmianom, bo nie pogodzę wszystkiego. Dokonałam bilansu, podjęłam decyzję i poszło.

- odpowiedziała. 

Czego Rozenek żałuje w swojej karierze. Padła prosta odpowiedź

 

Małgorzata Rozenek-Majdan zapytana została również, z czego nigdy nie zrezygnowałaby dla swojej kariery i czego z pewnością nie można odkładać na później. Jak odpowiedziała na pytanie? 

Miłości najlepiej nie odkładać na później. I dzieci. Jeżeli pojawia się u kobiety instynkt macierzyński, powinna pozwolić swojemu marzeniu się ziścić.

Odpowiadając na pytania zatwierdzała, że jest bardzo zadowolona ze wszystkiego, co udało jej się osiągnąć i z miejsca, w którym obecnie się znajduje. Zasugerowała jednak, że żałuje, że nie ma możliwości poświęcenia swoim znajomym więcej czasu. 

Chciałabym mieć więcej możliwości, żeby poświęcać czas znajomym. Moja rodzina jest w takim momencie, że na wiele przyjemności nie mamy czasu. Zawsze jednak staramy się znaleźć moment, żeby spędzić, choć kilka chwil razem. 

- skomentowała celebrytka. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie do poznania na okładce
 
Więcej o: