"Najpiękniejsza para" z Gruzji pokazała swoje córki. Internauci oburzeni. "To dzieci czy lalki?!"

Po tym, jak topowi gruzińscy influencerzy - Mariam i David pokazali w mediach społecznościowych swoje dzieci, w internecie rozpętała się prawdziwa burza. Córki pary wzbudziły ogromne zainteresowanie przede wszystkim ze względu na swój wygląd. Co szczególnie przykuło uwagę internautów?

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mariam Shu to gruzińska modelka i influencerka, która wraz ze swoim mężem chętnie dzieli się obrazkami z ich luksusowego życia na Instagramie. Wśród zamieszczonych zdjęć nie zabrakło także tych przedstawiających wizerunek ich dzieci. Para m.in. ze względu na swoją nieprzeciętną urodę stała się w Gruzji bardzo popularna, dlatego udostępniane przez nich posty po dziś dzień docierają do ich milionów obserwujących. Jak użytkownicy portalu społecznościowego zareagowali na wizerunek córek influencerów? Internauci byli podzieleni. 

"Idealne zdjęcia idealnych córek". Jak na wizerunek dzieci Miriam zareagowali internauci? 

Miriam Shu to gruzińska influencerka, która rozgłos zdobyła przede wszystkim po udziale w tamtejszej edycji programu "Królowe życia". Kobieta stała się wówczas popularna nie tylko w swoim kraju, ale praktycznie na całym świecie. Gdy zdjęcia Miriam i jej partnera obiegły sieć, para szybko została okrzyknięta jednym z najpiękniejszych związków w Gruzji. Kilka lat temu zakochani doczekali się także dzieci, czym chętnie pochwalili się w mediach społecznościowych. Jako pierwsza na świat przyszła w 2019 r. ich córka Milena, a rok po jej narodzinach w rodzinie pojawiła się Martha. 

Zobacz wideo Czy młode Polki chcą mieć dzieci?

Z początku para postanowiła nie ujawniać wizerunku dzieci, jednak nie trzeba było długo czekać, aby w Internecie pojawiła się pierwsza fotografia ukazująca wizerunek dziewczynek. Córki Miriam i Davida równie szybko, co oni sami zyskały rozgłos.

Wszystko za sprawą niesamowitej urody odziedziczonej po rodzicach. Gruzińska modelka, jak przystało influencerkę, zwraca szczególną uwagę, aby również jej dzieci miały "perfekcyjne zdjęcia", które następnie wpasują się w pożądaną na instagramowym profilu estetykę. Jednak rzecz jednak szczególnie nie spodobała się użytkownik. O co dokładnie chodziło? 

 

Dlaczego zdjęcia córek "najpiękniejszej pary" spotkały się z krytyką? "Wyglądają jak lalki" 

Internauci zwrócili uwagę na fakt, że córki Miriam i David'a nie mają zdjęć typowych dla dzieci w ich wieku. Nie zobaczymy ich bawiących się na placu zabaw lub z uśmiechem na twarzach biegających za czteronożnymi pupilami. Każde ich zdjęcie jest idealnie dopracowanie, a one same przybierają na nich najróżniejsze pozy, aby zaprezentować przygotowane przez matkę stylizację. Jak można się domyślić pod ich fotografami oprócz komplementów, nie zabrakło także głosów krytyki.

Co ty robisz własnym córkom? Chcesz, żeby miały w przyszłości problem z samoakceptacją? To już przesada. Oczywiście, dziewczynki są piękne, ale dlaczego nakładasz im filtry. Nie sądzisz, że to już za wiele?
Moim zdaniem filtry upiększające powinny być całkowicie zakazane. One naprawdę wpływają negatywnie na samoocenę, ale najbardziej mam problem z tym, że coraz częściej przykrywa się nimi niewinne, dziecięce twarze. Wyglądają jak lalki!

- komentowali internauci. 

A wy co sądzicie o sposobie, w jaki Miriam i David przedstawiają swoje córki? Dajcie znać w komentarzach! 

 
Więcej o: