Doda zapozowała w mocno wyciętym body i podzieliła fanów. "Photoshop zadziałał"

Doda pochwaliła się na swoim instagramowym profilu odważnym zdjęciem w mocno wyciętym body. Artystka znana jest z zamiłowania do kobiecych i oryginalnych strojów. W komentarzach pojawiły się nie tylko pozytywne słowa ze strony fanów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Do gwiazd, które świetnie odnajdują się w mediach społecznościowych, bez wątpienia należy Doda, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mediów oraz internautów. Gwiazda często zaskakuje nie tylko smukłą i umięśnioną sylwetką, ale również oryginalnymi, nierzadko odważnymi stylizacjami. Jedno z ostatnich zdjęć podzieliło obserwatorów artystki.

Zobacz wideo Doda czuje nostalgię podczas świąt. Chodzi o bliskich

Doda pozuje w czarnym body i rozpinanej bluzie. Zobacz, efekty sesji zdjęciowej

Artystka w jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie pochwaliła się wyjątkową stylizacją. Doda postawiła na czarne, mocno wycięte po bokach body, na które zarzuciła rozpinaną bluzę sportową. Strój został uzupełniony pasującymi sportowymi sneakersami. Uwagę przykuwa nie tylko mocno ekspresyjna poza gwiazdy. 

 

Artystka tym zdjęciem podzieliła obserwatorów. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy

Niemal każdy post celebrytki nie przechodzi bez echa w sieci. Podobnie było w tym przypadku. Pod ostatnim wpisem na instagramowym profilu Dody zawrzało. Nie brakuje słów zachwytu i komplementów.

Świetna sesja. Bardzo mi się podoba. Brawo za subtelność i lekkość
Petarda. Coraz piękniejsza!
Piękne ciało. Niejedna pewnie Ci zazdrości.
Ależ Ty wygimnastykowana
Lepszych zdjęć nie widziałam na oczy!
Pozamiatane. Obłędnie bezbłędna
 

Nie wszyscy podzielili jednak ten entuzjazm. Pojawiły się również negatywne głosy, sugerujące, że gwiazda przesadziła z obróbką graficzną.

Photoshop zadziałał.
Królowa kiczu
Nie poznałam na początku.
Więcej o: