Milionerka je kocią karmę i od roku nie zmienia gąbki do naczyń. To niejedyne jej triki na oszczędzanie

Istnieje wiele dobrych sposobów na oszczędzanie, jednak Aimee Elizabeth sięgnęła po dość szokujące metody. Warto dodać, że kobieta wcale nie musi martwić się o wydatki. Jej majątek wynosi bowiem 5,3 miliona dolarów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jedzenie kociej karmy, używanie tej samej gąbki od ponad roku, czy branie prysznica o ustalonych godzinach. To właśnie w ten sposób Aimee Elizabeth oszczędza rocznie 200 tysięcy rocznie. Niektóre z jej trików mogą wydawać się szokujące, jednak kobietę nie obchodzi opinia innych. Jedyne, na co zwraca uwagę, to kolejne metody na obcięcie kosztów.

Zobacz wideo Sposoby na oszczędzanie wody. Jak to robić?

Od lat je kocią karmę. Podaje ją także swoim gościom

- Zrozumiałam, że Aimee jest skąpcem, gdy zaprosiła mnie do siebie. Zapytała, czy zjem z nią lunch. - opowiadała Tina Randolph, przyjaciółka milionerki  - Przygotowała mi kanapkę z tuńczykiem. Od razu czułam, że coś nie gra. Wtedy spojrzałam na blat i zobaczyłam puste puszki po karmie dla kotów - dodała. Elizabeth wcale nie wstydzi się swojego zachowania. - Tuńczyk dla ludzi: 89 centów, karma: 59. Właśnie zaoszczędziłam 30 centów - podsumowała bizneswoman.

Jednak to nie jedyny sposób Aimee na oszczędzanie. Kobieta korzysta wyłącznie z jednego noża i nigdy go nie myje. Po prostu przeciera go ścierką i wkłada z powrotem do szuflady. Od ponad roku używa tej samej gąbki do mycia naczyń. - Niektórzy mogą myśleć, że to obrzydliwe - skomentowała - Dopóki nie zacznie gnić, nie widzę powodu, dla którego miałabym ją wyrzucić. 

Dostała dom od byłego męża. Wciąż prosi mężczyznę o pomoc przy sprzątaniu

Dom, w którym mieszka milionerka, to prezent od jej byłego męża. Aimee Elizabeth nie chce wydawać choćby grosza na jego sprzątanie. Były partner kobiety nadal pomaga jej w uporządkowaniu bałaganu, czy pielęgnacji ogródka. - Ma dobre serce i nalegał, żebym nadal tu mieszkała. Wie, że w innym przypadku wynajęłabym kawalerkę, żeby zaoszczędzić - wyznała milionerka. 

Mężczyzna często wozi ją na spotkania biznesowe. Aimee podróżuje 17-letnim Mustangiem, który zwykle nie przechodzi rutynowego przeglądu. Milionerka jeździ na łysych oponach, a przednia szyba pojazdu jest pęknięta.

 
Więcej o: