Ma 49 lat i słyszy, że powinna się "ubierać adekwatnie do wieku". "Mam 20 lat i zazdroszczę ci wyglądu"

49-letnia kobieta mierzy się z krytyką internautów, którzy twierdzą, że ze względu na swój wiek nie powinna nosić krótkich spódniczek i dopasowanych sukienek. Kobieta postanowiła odpowiedzieć udostępniając na platformie TikTok nagranie, w którym podkreśla, jak mało obchodzi ją opinia innych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Risa na co dzień żyje w Las Vegas i zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych makijaży modelkom oraz amerykańskim gwiazdom. Świetnie odnajduje się również w mediach społecznościowych i funkcjonuje pod nazwą @risadoesmakeup. Jej kanał na platformie TikTok śledzi już prawie 100 tysięcy osób, a na Instagramie ta liczba sięga prawie 44 tysięcy. Risa w sieci udostępnia nie tylko efekty swojej pracy, ale również recenzje kosmetyków oraz stylizacje. Te ostatnie właśnie wzbudzają w internautach wiele emocji.

 
Zobacz wideo Justyna Steczkowska zachwyca figurą w stroju kąpielowym. "Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat"

Kobieta podkreśla, że każdy może nosić, co chce. Risa zamieściła w sieci wymowne nagranie

Wiek internetowej celebrytki budzi skrajne emocje wśród wielu internautów. Kobieta często spotyka się z krytyką ze strony swoich obserwatorów. Część z nich uważa, że jej stroje nie są adekwatne do wieku Risy. 49-latka postanowiła dosadnie odpowiedzieć internautów, zamieszczając na platformie TikTok wymowne nagranie, na którym pozuje w dopasowanej sukience.

Mam ponad 40 lat i mam się ubierać adekwatnie do wieku? Nie sądzę.

Kobieta podkreśla również, że lubi siebie bez makijażu, lecz ten z kolei sprawia, że czuje się kobieco i zarazem pięknie. Risa dodaje, że nie stara się odejmować sobie lat.

Wyglądam świetnie w krótkich spódniczkach i obcisłych sukienkach.
 

Reakcja ze strony internautów. "Dziękujemy za reprezentowanie nas, kobiet po czterdziestce"

Risa podkreśla, że opinia innych ludzi nie wpływa na nią. Kobieta chce dalej działać w mediach społecznościowych i nie będzie unikać krótkich spódnic czy dopasowanych sukienek, wręcz przeciwnie. Wielu widzów zaoferowało swoje wsparcie i uznanie w sekcji komentarzy do filmu. Większość internautów poparła zdanie Risy i stanęli w jej obronie, co widać po ilości reakcji pod nagraniem.

Wyglądasz fantastycznie. Dziękujemy za reprezentowanie nas, kobiet po czterdziestce.
Wyglądasz wspaniale. Sama mam 49 lat i chętnie założyłabym to samo.
Ludzie muszą przestać mówić, że jestem za stara na…
Ja mam 20 lat i zazdroszczę ci wyglądu.
Zazdroszczą, bo wiedzą, że nie mogą się ubierać tak jak ty. Zdecydowanie noszę to, na co mam ochotę!
Więcej o: