Fryzjer księżnej Kate zdradził sekret jej idealnych włosów. Wystarczy gadżet za 40 zł. To HIT

Wyszedł na jaw sekret idealnej fryzury Kate Middleton. Nadworny fryzjer księżnej udzielił wywiadu, w którym zdradził, że najważniejszy jest jeden gadżet. Można dostać go w drogerii już za 40 zł. To prawdziwy hit.

Więcej z życia rodziny królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl.

Księżna Kate jest dla wielu kobiet inspiracją, a modowe magazyny określają ją jako "ikonę stylu". Również w kwestii fryzur wydaje się autorytetem. Można znaleźć rankingi jej najlepszych upięć, cięć i grzywek, a to nie wszystko. Ostatnio fryzjer księżnej udzielił wywiadu, w którym rzekomo zdradził sekret jej idealnej fryzury. Okazuje się, że może nie wszystko, ale na pewno wiele Kate Middleton zawdzięcza niepozornemu gadżetowi, który można dostać już za 40 zł.

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Księżna Kate ma swój ulubiony gadżet do włosów

Każdy krok księżnej Kate obserwowany jest przez paparazzich. Jednak nigdy nie udaje im się zastać jej w nagannej fryzurze. Middleton zawsze wygląda, jakby dopiero co wyszła od fryzjera. Richard Ward, który jest nadwornym fryzjerem księżnej, zdradził sekret tej perfekcyjnej fryzury. 

 

Jak wyznał, zawsze po umyciu włosów sięga po szczotkę Tangle Angel, która nie tylko rozczesuje włosy, ale też unosi je u nasady. Można ją upolować w drogeriach już za 40 zł. Jak czytamy na stronie poducenta: „szczotka jest antystatyczna, a to oznacza, że nie elektryzuje włosów. Ale to nie wszystko. Szczotka Tangle Angel jest antybakteryjna. A do tego odporna na wysoką temperaturę, więc można jej używać nie tylko do rozczesywania, ale też do stylizacji czy podczas suszenia. Możesz jej używać również pod prysznicem, bo jest wodoodporna".

 

Ponadto fryzjer nakłada olejek na włosy księżnej i przed modelowaniem unosi je u nasady przy pomocy specjalnego spray-u. 

Więcej o: