Te trzy znaki zodiaku są jak Wednesday Addams. Jesteś jednym z nich?

Serialowa Wednesday Addams to postać, która wzbudza wiele emocji. Widzowie pokochali ją za nietuzinkowy charakter i wyjątkowy styl. Według astrologii takimi cechami wyróżniają się aż 3 znaki zodiaku. Kto swoim zachowaniem będzie przypominał serialową Wednesday?

Nie od dzisiaj mówi się o tym, że znaki zodiaku determinują cechy naszego charakteru. Okazuje się, że serialowa Wednesday Addams ma w sobie kilka charakterystycznych zachowań, które idealnie wpisują się w cechy trzech z nich. Kto może pochwalić się tym, że swoim sposobem bycia przypomina tę wyjątkową postać? Zobacz, czy jesteś jedną z takich osób. Warto jednak brać takie założenia z odpowiednim dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Barany często uważane są za niemiłe. Wszystko dlatego, że są bezpośrednie

Serialowa Wednesday Addams uchodzi za szorstką i niemiłą dziewczynę, którą lepiej omijać z daleka. Każdy, kto oglądał tę produkcję, dobrze wie, że to często tylko pozory. Sytuacja wygląda podobnie z baranami. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku na pierwszy rzut oka wydają się oschłe, a ich bezpośredniość jeszcze bardziej potęguje to wrażenie. Są to jednak tylko pozory. Barany, zupełnie jak Wednesady, znacznie zyskują przy bliższym poznaniu, gdy okazuje się, że tak naprawdę potrafią być ciepłe i troskliwe na swój wyjątkowy sposób.

Koziorożce mają ognisty temperament. Lepiej nie zachodzić im za skórę

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mają niezwykły temperament. Gdy na czymś lub na kimś im bardzo zależy, potrafią zrobić wiele, by uzyskać to, czego pragną. Jeśli ktoś spróbuje im przeszkodzić, od razu tego pożałuje. Zodiakalne koziorożce, jak serialowa Wednesday, będą uparcie dążyły do celu. Lepiej mieć ich za przyjaciół niż wrogów, bo skutecznie są świetnymi obserwatorami. Potrafią skutecznie wbić przysłowiową szpilkę tam, gdzie zaboli najbardziej.

Skorpiony są z natury samotnikami. Uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie

Wednesday Addams to prawdziwa samotniczka. Lubi spędzać czas we własnym towarzystwie i najlepiej się wtedy bawi. Nie w jej stylu są huczne imprezy czy zadania wymagające kontaktów z grupą osób. Podobnie mają osoby urodzone pod znakiem skorpiona. Zdecydowanie wolą aktywności, które mogą wykonywać samodzielnie i starają się unikać relacji z osobami, których nie znają. Cenią sobie spokój oraz harmonię i nie lubią jej zaburzać kontaktami z innymi ludźmi.

Więcej o: