Edyta Herbuś pozuje zmysłowo, zasłaniając się jedynie pościelą. Fani porównują "jak Kylie Minogue"

Edyta Herbuś podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem, gdzie zapozowała przed obiektywem w pościeli. Tancerka zachwyciła kadrem internautów, którzy błyskawicznie zareagowali w komentarzach pod wpisem. Nie zabrakło również porównań.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

41-letnia Edyta Herbuś swoją przygodę z tańcem i telewizją zaczęła już od najmłodszych lat. Widzowie znają ją również z ról w takich produkcjach jak: "Pierwsza miłość", "Klan", "Plebania" czy "Na Wspólnej". Obecnie tancerka spełnia się również jako prowadząca program "You Can Dance - Nowa Generacja" w TVP. Gwiazda świetnie odnajduje się również, w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 255 tys. osób.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Zmysłowa sesja zdjęciowa Edyty Herbuś. Gwiazda udostępniła wyjątkowy kadr na Instagramie

Edyta Herbuś doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę i zainteresowanie obserwatorów. Tancerka oprócz publikowania ujęć z prywatnych chwil raczy swoich fanów efektami sesji zdjęciowych, prezentując swoje rozmaite oblicza. Tym razem pochwaliła się wyjątkowym kadrem, gdzie pozuje w białej pościeli, prawdopodobnie nago. Do zdjęcia dołączyła opis:

A dziś jest PEŁNIA, Niech WAM się wszystko pospełnia…
 

Reakcja fanów Edyty Herbuś. Nie zabrakło komplementów i porównań

41-letnia tancerka może liczyć na wsparcie ze strony obserwujących ją osób. Ostatni post Edyty Herbuś wywołał niemałe zamieszanie wśród internautów, co widać po załączonych w sekcji komentarzy słowach.

Jesteś fantastyczna, śliczna kobieta.
Pięknie, nie wiem, czy jest to komplement, ale bardzo przypominasz mi Kylie Minogue...tak samo sexy...
Cudownie, ślicznie wyglądasz.
Calineczka, czarujące zdjęcie
Więcej o: