Kosztują 5 zł i dostaniesz je w aptece. Działają jak najlepsza wcierka na porost włosów

Zauważyłaś, że w ostatnim czasie włosy bardzo ci wypadają? Powodów związanych z tym problemem może być naprawdę wiele, jednak pomocne może okazać się stosowanie odpowiednich wcierek wzmacniających cebulki. Jaka jest domowa, najlepsza wcierka na porost włosów? Świetnie sprawdzą się krople żołądkowe na włosy.

Chcesz zapuścić piękne i zdrowe włosy? A może ostatnio zauważyłaś, że nieco ci się przerzedziły i szukasz sposobu na to, by je zagęścić? Istnieją dwa świetne domowe sposoby, które możesz wykorzystać. W tym celu przyda się naturalna wcierka na porost włosów, którą przygotujesz w kilka chwil. Jakie składniki ze sobą wymieszać, by uzyskać najlepsze efekty? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zastosuj olejek rozmarynowy na włosy, a zobaczysz efekty. Dzięki niemu wzmocnisz cebulki

Chcesz zagęścić swoje włosy i przy okazji zadbać o kondycję swoich kosmyków? Zacznij regularnie wykonywać olejowanie. Nakładaj ulubiony produkt nie tylko na długość włosów, lecz także masuj z jego pomocą skórę głowy. Do tego celu jednak warto wykorzystać pewną domową mieszankę, którą przygotujesz w kilka chwil.

Sięgnij po olejek rozmarynowy. Na włosy, a właściwie na skórę głowy, nałóż go w połączeniu z olejem bazowym. Możesz wymieszać ze sobą odrobinę oleju kokosowego lub oliwy z oliwek i kilka kropli eterycznego olejku rozmarynowego. Tak zaaplikowany preparat pozostaw na włosach na co najmniej 30 minut, a po tym czasie umyj głowę tak, jak zwykle. Stosuj ten sposób regularnie raz w tygodniu, a będziesz zaskoczona jego działaniem.

Najlepsza wcierka na porost włosów? Domowy przepis, by wykorzystać krople żołądkowe na włosy

Okazuje się, że najlepsza wcierka na porost włosów znajduje się już w twoim domu. W tej roli świetnie sprawdzą się krople żołądkowe. Na włosy zastosuj je, przygotowując domową wcierkę. Wystarczy, że połączysz ze sobą 6 łyżek wody i 2 krople preparatu na żołądek, a następnie taką mieszankę wmasujesz w skórę głowy. Pozostaw wcierkę na godzinę, by po tym czasie umyć włosy tak, jak zwykle. Stosuj ten trik dwa razy w tygodniu, jednak przed pierwszym użyciem wykonaj próbę uczuleniową.

Więcej o: